Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kizáró ok az ilyen...

Mennyire kizáró ok az ilyen Unix, Bárdi autó féle cégeknél, ha az ember nem feltétlenül ért magukhoz az alkatrészekhez (árukiszállítónak jelentkezéskor persze)?

Figyelt kérdés
Bárdi hirdetéseiben mostanában ezt is beleveszik követelménynek, hogy legyen ilyesfajta tudás/tapasztalat, de mennyire komoly ez?

2015. okt. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az Unixnál tuti, hogy érteni kell az autókhoz és az alkatrészekhez. Több fordulós felvételi van az árukiszállítóknál is, fotórészletekből kell felismerni az autó márkáját és típusát is :(
2015. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :( köszi az infót.
2015. okt. 8. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Te szeretnéd, ha azt mondaná neked az eladó, hogy:"Ööööööööö, nem tudom..."
2015. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

eladónál nyilván egyértelmű, de azért írtam, hogy én árukiszállító sofőrnek jelentkeznék. az meg legtöbb esetben csak kiviszi a megrendelt terméket vagy a címre vagy épp átviszi egy másik boltba, ahol épp nincs raktáron.


legalábbis ahol eddig dolgoztam ott a fuvarlevelemen csak rajta voltak az összekészítendő termékek azonosítói, és nem kellett tudnom, mi van épp a dobozban.

2015. okt. 8. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire nem kell értened hozzá, csak szimpi legyél az embernek, aki felvesz. Nyugodtan jelentkezhetsz. Más kérdés, hogy sok jót nem fogsz megélni, ha felvesznek sem.
2015. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!