Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik skandináv országba...

Melyik skandináv országba vándoroljak ki 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nehéz fizikai munkát végezni, inkább mosogatás vagy hasonlók. Angolul beszélek. Nem anyanyelv, de 6 éve tanulom. Amint 18 leszek indulni szeretnék. Mennyi tőke kell amíg kiutazok+munkát találok, hogy jusson pénz lakbérre, kajára, bérletre? (1 országot írjatok, a tőke nagyságát, fizetést) Valamint nem szeretnék korrupt országba menni. Iceland-on angolul beszélnek? Oda ki lehet menni? (csak mert nem EU, így gondolom oda több papír kell) Tapasztalatokat is írjatok! Főleg aki kint élt, vagy a rokona, ismerőse. Előre is kösz!
2015. okt. 19. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha angolul beszélsz miért skandináv országba akarsz menni?
2015. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert az USA nehezen fogad be, Angliában meg egyre kevesebb ember kell ilyen mosogató munkákra. A skandináv országok beszélnek angolul, nem? Ausztráliát nem ismerem, Dubai ba is nehezen kapni állást a gépesítés miatt, bár azt tudom, hogy ott az angol a 2. hivatalos nyelv. Iceland-ra is mennék, csak nem tudom megéri-e, befogadnak-e, kapok-e munkát, kell-e 50.000 papír, NAV felé jelezni hogy elhagyom az EU-t meg ilyenek.
2015. okt. 19. 19:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg Kanada ami még jó lehet.
2015. okt. 19. 19:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amint 18 leszek indulni szeretnék."


Inkább tanulj meg programozni, a világ összes országa tárt karokkal fog várni, de ma itt írták, hogy még MO-n is Lexusszal járkálnak a programozók annyira hiányszakma és megbecsülik őket.

2015. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, alig jutottam a Hello World nél tovább, én unalmasnak tartom, csak matematikai műveleteket kell beírni meg értékeket megadni. Kicsit "unalmas".
2015. okt. 19. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 akkor legyél prosti.
2015. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szánalmas troll. Értelmes válaszokat még mindig nem kaptam basszus. Nem baj, majd egy skandináv fórumon, ott nem csak ilyen 0 önbecsülésű másokat lehúzó jövevények vannak. Menj vissza a szalaghoz.
2015. okt. 19. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:

nem mindenki a szalag mellett dolgozik, valakinek nem csak 8 osztálya van. amúgy meg kéne legalább fél millió Ft, de ha nem tudsz beszélni a nyelvükön, ott is lenéznek, stb.

tudod, itt is hülyén néz a boltos, ha angolul hadoválsz neki...ott sem elvárás, hogy mindenki tudjon angolul akkor hogy akarsz bevásárolni vagy ilyesmi?

2015. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ott hivatalos nyelv az angol, a legtöbb skandináv országban - csak ellennék 1 évig amíg megtanulok németül.
2015. okt. 20. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
skandináv országban németül? XD
2015. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!