Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres a Process...

Mennyit keres a Process Solutions-nál egy könyvelő asszisztens és egy tapasztalt könyvelő?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Asszisztens 300e br. körül, tapasztalt alatt nem tudom mit értesz pontosan.
2015. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ, hát igazából arra gondoltam, hogy aki már régebb óta ott van és nem asszisztens, nem tudtam hogy írjam.

Te ott dolgozol?

Nem tudom eldönteni hogy Big4 könyvvizsgálatra vagy PS könyvelési pozira pályázzak inkább. Pályakezdő vagyok, most végzek pénzügy számvitel szakon majd

2015. okt. 28. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ha voltál interjún és kapsz ajánlatot több helyről, akkor kigondolod melyiket választod... :D Fizetésben talán big4 hosszútávon jobb, én is az egyiknél dolgozom. Voltam PS- nél is interjún, én inkább audit mellett döntöttem. Ha van kérdés szívesen válaszolok.
2015. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, ki a pszf-es...? :)
2015. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te :)
2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!