Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy mindigis egy olyan állásra vágytam amit otthonról a saját kis irodámból tudok végezni és jól is fizet. Konkrétan szakmákra illetve munkalehetőségekre lennék kiváncsi. Előre is köszönöm.
2015. nov. 8. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress már rá könyörgöm, naponta 20x megkérdezik ezt...
2015. nov. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb informatikai ill. mérnöki tervezői munkát lehet otthonról végezni...
2015. nov. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt csinálom, de annyira azért nem jó ez a home office dolog, mint gondolod.
2015. nov. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan mivel foglalkozol és miert nem olyan jo? Kifejtened kerlek?
2015. nov. 8. 04:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagybátyám könyvelő-otthonról dolgozik.Jól keres vele. A lánya ügyvéd-ő is a családi háza egyik szobáját alakította ki ügyvédi irodának. Ő is jól keres.
2015. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Camoztam egy ideig havi 300 ezer körül kerestem nettó, de ma már ez nem akkora biznisz.
2015. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

#3 Dehogyisnem! Télen nem kell buszra várni a hidegben, nem kell órákat elpazarolni utazásra nap mint nap, esetenként ha nincs kedved melózni, akkor nem melózol. Szóval több előnye van, mint hátránya.


Kérdező:


programozás, 3d tervezés, blogírás, vloggerkedés. Mind mind elég jól tud hozni egy bizonyos szint után!

2015. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat rengeteg mindent lehet csinalni, IT-s dolgokat foleg. Nezz szet freelancer oldalakon. pl.: elance.com Viszont szarul fizet az elejen, hatalmas a verseny a munkakert. Nekem uj regisztracioval kb 3 het volt megszerezni az elso fejlesztesi feladatot. Kb ket hete fejlesztek egy kis alklamazast, rengeteget kell kommonikalni es persze a megrendelo delkelet azsiaban van, mikor en ejfelkor lefekszem o akkor keszul epp felkelni... Es persze az egeszert annyit fogok kapni, amit a melohelyemen kb 2 nap alatt megkeresek... Szoval nincs kolbaszbol a kerites. Az arak nagyon nyomottak es rengeteg a jelentkezo.
2015. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#4: Szoftverfejlesztőként, jól keresek vele, viszonylag rugalmas a munkaidőm, de legalább annyi hátránya van, mint előnye.

Nehéz szétválasztani a munkaidőt meg a szabadidőt, mert ugyanabban a térben végzem a munkámat, ahol élek. Ennek az a következménye, hogy napi 8 óra helyett esetenként akár 12-t is dolgozok. Egy idő után kissé elszigetelve érzi magát az ember, attól függetlenül, hogy szinte minden este találkozom a barátaimmal.

Mindenkinek szüksége van valamilyen szinten szociális kontaktra napközben is, ezt persze többé-kevésbé lehet orvosolni azzal, ha nem otthon ülök, hanem lemegyek valami kávézóba dolgozni, vagy bérletet veszek egy co-working irodába, de ez is plusz költség.


#7-esnek üzenem, hogy akkor sem utaznék órákat, ha be kellene járnom irodába. Legrosszabb esetben arrébb költöznék.


#3 voltam.

2015. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!