Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulturális közmunkás is...

Kulturális közmunkás is annyit kap mint a sima közmunkás?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden közmunkás ugyan annyit kap.
2015. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első:

Nem igaz, ha nem tudsz valamit, ne írj.

Apám is közmunkás, de szakmunkásnak van felvéve, nem a gátat járja, hanem a szakmájával kapcsolatos felújításokat stb végzi, és majdnem 70 ezret kap, nem 51 ezret.

Azt, hogy kulturális közmunkás nem tudom micsoda.

2015. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
előző: egy kérdésem volna.. apukádnak rendesen dolgoznia kell, mintha piaci alapon vették volna fel valahova? mert ha igen akkor a gátjárás = semmitevés 51.000 nem korrekt míg más 70.000-ért rendesen dolgozik :(
2015. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ő sem dolgozik sokkal többet, mint a többi, csak inkább nyáron kell neki dolgozni, amint jó idők vannak, akkor ledolgozik 8 órát rendesen, év közben meg leginkább otthon van, ilyenkor már nem kell neki menni, festést csinál meg jó időben, kerítéseket fest, vízügyi épületeket, irodákat. De ugye ezt jó időben nyilván. Ilyenkor már nem kell neki menni sehova, csak "készenlétben van" de a pénzt ugyanúgy kapja. Jobb neki mint a semmi, mert előtte évekig munkanélküli volt.
2015. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kulturális fizetése ugyanannyi, mint a simának a garantált bére, vagyis br 101480, az nettóban 66,5e.
2015. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Ez biztos? Mert ez nagyon jó lenne a jelenlegi nettó 51 ezerhez. Eddig közmunkás voltam művelődési házban 2-3 havonta hosszabbítottak. Jövőre kulturális közmunkán leszek, mert lett ilyen lehetőség, és ez legalább 1 évre szól, de a főnök se tudta megmondani, hogy ugyanennyit kapok e majd, ezért kérdeztem.
2015. nov. 13. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a művelődési házban, hogy csak 51-et kapsz? Ahol én voltam most, voltak kulturálisok is, ők is ugyanannyit kaptak, mint mi, csak annyiban voltak más helyzetben, hogy közel 1 éves szerződésük van és a munkaügyeiket az nmi intézi, nekünk meg 3 hónapos szerződésünk volt, most meg egy 4 hónapos kör indult a simában.
2015. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tica06 válasza:
Én is kulturális köz-foglalkoztatott vagyok. 101.400-ft a bruttóm. Van érettségim és szakirányú bizonyítványom amit még figyelembe tudtak venni. Ha valakinek ez nincs meg kevesebbet kap.
2016. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!