Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál dolgozók! Meddig...

Multinál dolgozók! Meddig vagytok bent átlagosan a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem vezető pozícióban dolgozók válaszai érdekelnének, hanem pl. ügyfélszolgálatosok, HR-esek. Elsősorban nagy multi cégeknél.


Hivatalosan meddig tart a munkaidőtök? Mennyit szoktatok túlórázni? Egy átlagos napon hány órára mentek be, és hánykor végeztek?


Köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én termelési részlegen dolgoztam középvezetőként egy összeszerelő üzemben. 8-16:30-ig tartott a hivatalos munkaidő, de 17:30-kor úgy osontam ki , mint egy bűnöző. A kollégáim 18-18:30 körül léptek le és általában 7-re, fél 8-ra jártak. Munka nem volt annyi, de ott kellett lenni. Havonta egy szombatot is ott kellett tölteni, mert vagy leltár volt vagy valamilyen a cégen kívül semmit nem érő továbbképzés. A HR-en is ugyanez ment azzal a különbséggel, hogy az idegbajos főnökasszonyuk mindenféle semmire való táblázatok gyártásával foglalkoztatta a nődroidokat gyakran este 8-ig is.
2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én általában 9-re járok és nagyon ritka az, amikor 4 után még az irodában megtalál bárki is.


Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég sokat kell utaznunk is az EU-ban, főleg a környező országokban. Akkor viszont simán benne van, hogy 5 órakor indulunk és, aznap, másnap, akár több napig kint vagyunk és mondjuk este 6-kor indulunk haza Prágából.


Ez ilyenkor természetesen nem 8 órás munkanap, de cserébe ezért nem panaszkodunk sosem.

2015. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb napi 9 órát szoktunk bent lenni, de a hivatalos munkaidő is ennyi.
2015. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél 9-től fél 7-ig/ fél 8-ig dolgozom, attól függ éppen meddig bírom aznap. Elméletben 8 és fél órát kell lenni (ebédszünettel) és senki nem szól ha időben hazaindulsz. Akkor viszont igen, ha valamivel el vagy maradva, és annyi a munka, hogy sosem érem utol magam...
2015. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9-re járunk és fél6-6. Túlóra előfordul, viszont azt nagyon korrekten később levonják az óraszámból és hamarabb hazamehetünk.
2015. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7:00-15:59 (Egy ora ebedszunet, amit nem kell betartani.)

Nemetorszagban.

2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!