Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai munkára lehet "csak...

Angliai munkára lehet "csak úgy" jelentkezni?

Figyelt kérdés

Még Magyarországon élek, most januárban fogom befejezni az egyetemet. Nézegetek álláshirdetéseket és a szemembe ötlött egy angliai munka. Igazából ezt véletlenül fedeztem fel, nem is a hirdetések nézegetése közben. Nem magyaroknak/külföldieknek szól a munka, de úgy érzem megfelelnék, és tárgyalási szintű angolnyelv-tudással rendelkezem, végzettségem is megvan hozzá. Ez afféle álommunka lenne számomra.

Lehet az, hogy elküldöm oda a jelentkezésemet, innen, Magyarországról? Nem kell hozzá ottani lakcím vagy ilyesmi?

Ha kellenék oda, hajlandó lennék kiköltözni, amúgy is gondolkoztam rajta, és most diplomázok, pont itt lenne a nagy lehetőség.

Hogy működik ha valaki így akar külföldre jelentkezni?


2015. dec. 8. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, de angol telefonszàm nélkül nem sok esèlyed van hogy visszahívjanak. Nem èlsz kinn, ez azèrt hàtràny mert a brit cégek a szemèlyes negjelenèst preferàljàk. De pròba szerencse, veszìteni nem vesztesz vele.
2015. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Lakcím és bankszámla nélkül nem nagyon állnak szóba veled.
2015. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nincs esélyed. Amíg otthon vagy addig nem törödnek veled. ÉS ha kijössz akkor is minden papírnak meg kell lennie max utánan beszélnek. Addig nagyon kevés helyre vesznek fel és alja munka. Persze külföldiek 90% ot kezdi . De itt lehet fejlödni és előre lépni nem úgy mint MO-n !
2015. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen munkakör. Ha olyasmiről van szó, amihez nem találnak minden bokorban embert és szükségük van rád, akkor ha muszáj, akár Skype-on interjúztatnak.
2015. dec. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Írj skype elérhetőséget is, ha kellesz, keresni fognak.
2015. dec. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 goaus ***** válasza:
17%
Ha orvos, vagy ápoló vagy, lehet némi esély, egyébként minden melora van már kinn tömérdek ember.
2015. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Elég speciális munka, nagyon kevesen csinálják, mert a szakmának is egy nagyon specifikus ága. Én itthon is foglalkoztam ezzel egyetem mellett, szeretem csinálni, úgy érzem jó vagyok benne. És a hirdetést október közepén rakták fel, most oda van írva, hogy "még mindig" keresnek embert, nem lehet nagy túljelentkezés.


Megpróbálom mindenképpen, írok nekik, nem vesztek vele semmit. :)

A kezdőtőke meglenne az angliai induláshoz, és már eleve tervezgettem, szóval ha érdekelném őket, akár személyes interjúra is kiutaznék (tényleg álommunka ez nekem :D), aztán max. körülnéznék más állások ügyében is.

2015. dec. 9. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!