Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályamódosító tanárnőnek 3...

Pályamódosító tanárnőnek 3 idegen nyelvvel milyen területen van esélye JÓ fizetésre?

Figyelt kérdés

41 n vagyok, a fizum éhenhalni sem volt elég, szükségem lesz egy igazán jövedelmező munkára, ha a gyerekek nagyobbak lesznek.

Németül, angolul, spanyolul beszélek, talpraesett vagyok, kommunikatív, kreatív.


Van valami ötletetek?


Ja, korrektnek tartott német és osztrák cégeknél próbálkoztam, havi 80-100 ezerért hajlandók is lettek volna alkalmazni... VANNAK EGYÁLTALÁN TISZTESSÉGES CÉGEK?



2015. dec. 29. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Ennek mi köze a tisztességhez?

Beszélsz 3 nyelvet, de nem írod, hogy milyen szinten. Gondolom ahhoz nem eléggé, hogy fordító legyél.


Ezenkívül pontosan mihez értesz? Nagyon jó, hogy kommunikatív, kreatív és talpraesett vagy, de az nem tudás, az adottság, tulajdonság.


Miért érné meg neked többet fizetnie egy cégnek, mennyit érne az a hasznos munka, amit ott elvégeznél, ez a kérdés.


Ha csak tanári diplomád van, az nem sokat ér sajnos más területen. Nyilván mehetsz olyan területre, ahova nem kell "szak"-diploma, de ott pont ezért nem fogsz tudni sokat kérni, mert millióegy műkörmössel-bölcsésszel, esetleg diploma nélküliekkel kell versengened ugyanazért a pozícióért. :/

2015. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért millióval biztosan nem kell versenyezni de még tízzel sem, ha használhatóan tud németül, angolul és még spanyolul is. Csak meg kell találnia azt a munkahelyet ahol erre szükség van. Ott meg fogják fizetni és a tanári fizetés többszörösét keresheti.
2015. dec. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
59%

Dícséretes, hogy 3 idegen nyelven meg tudsz szólalni, de mihez értesz??? Mit tudnál dolgozni??? Amúgy az angol a munka világában már nem számít idegen nyelv tudásnak, az manapság már alap.

Amúgy két tisztességes cég is van, amit egy pályamódosító tanárnőnek ajánlani tudok: Burger King és McDonalds.

2015. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Budapest. És onnantól bármi. 300-400ezer. SSC főleg.
2015. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi volt a fizetésed, de tesitanár ismerősöm Bp-en nettó 180-at kap kézhez.

Szóval azt is tudni kéne, mik az igényeid?

Ha nyelveket beszélsz - bár az nem derül ki, milyen szinten - akkor én pl. nyelvtanárba gondolkodnék. Ha nincs meg a felsőfokú nyelvvizsga, akkor arra ráhajtanék és akár magántanárként is nyelveket tanítanék.

És igen, magas szintű nyelvtudásnál fordítás, tolmács, stb.

2015. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

vannak egyáltalán tisztességes munkavállalók?

mit lehet kezdeni egy emberrel aki (jó esetben) a középiskolai anyag rá eső területével van csak tisztában?


nettó 100 egy nagyon jó kezdet ám a valós világban a hűdenagyon szívatós meg sok munkával és felelősséggel járó közoktatással szemben

2015. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mihez értesz ugye csak vicc? Írta, hogy tud angolul, németül és még spanyolul is. Ez önmagában elég nagy tudás amire biztos, hogy van ahol szükség van csak meg kell találnia hol.


Az angol is idegen nyelv, nem igaz, hogy mindenki beszéli.

2015. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7: Az, hogy beszél, az nem jelenti azt, hogy akárcsak középszinten is beszéli, lehet, hogy max megérteti magát.


Ha szakmaként tekint a nyelvtudásra, akkor annak valahol a felsőfok közelében kéne lennie, erről pedig nem tudunk semmit.

2015. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Buda egy elit kerületében dolgoztam, egy tandíjas, külföldi iskolában (nyugat-európai ország iskolájában), havi 120.000-t kaptam kézhez (!!!). Mellettem a külföldi kollégák ennek sokszorosát. Na, ezt hívom NEM tisztességesnek. (Csak mert első válaszoló rákérdezett, hogy ennek mégis mi köze a tisztességhez).


Németül anyanyelvi szinten, angolul közel felsőfokon, spanyolul középfoknál jobban beszélek.


Magántanítás: csináltam, ez csak állás mellett lehet jó kiegészítésnek. Még úgy is, hogy itt Budán akár sokat is tudok kérni, főleg, ha házhoz megyek a nebulókhoz. De nagy a fluktuáció, és teljesen kiszámíthatatlan. Lehet, hogy van 10-15 magánórád egy héten, de lehet, hogy csak 2...


Fordítás-tolmácsolás: ugyanez, kiegészítésnek jó, ha bejön egy-egy munka. Ezt is csináltam, erre sem lehet építeni, ez nem egy állás.


Az a félelmem, hogy ebben a korban már nehéz lesz egész másba fogni. Mert 25 évesen még azt mondták volna, "Nem baj, hogy bölcsészdiplomája van, csinos, fiatal és beszél három nyelvet, majd beletanul a szakmába". 40 fölött azért lehet, hogy ez nem így van...


Van még pár papírom, de azok végképp nem alkalmasak a pénzes munkára, úgyhogy nem is írom...


Mi az igényem? Hát, az, hogy minden tehetségemet kibontakoztassam a munkámban, az érdekelt sokáig, mára már nem szempont... Mára már az a szempont, hogy a családnak meglegyen mindene, ne sodródjon veszélybe a lakás, ki tudjuk fizetni a számlákat, meg tudjuk venni az ennivalót, meglegyenek az egyre nagyobb méretű gyerekruhák, felszerelések, be tudjuk íratni a gyerekeket néptáncra, úszásra, megtankoljuk a kocsit, néha egy hétvégére leruccanhassunk vidékre, nyáron ne kelljen itthon maradni, hanem elmehessünk nyaralni...

Nettó 300-at haza kellene hoznom havonta.

Budapesten élek, Budán.


Imádok tanítani, gyerekekkel foglalkozni, sosem lennék pályaelhagyó, ha tisztességesen meg lenne fizetve a szakma!

2015. dec. 29. 22:14
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Nagy a pénz az internetes tanításban, nem írtad, hogy milyen szakos tanár vagy. Ha angol-irodalom-nyelvtan-történelem akkor egy körből ki maradsz.


A matekos piac már telített, sokan akarnak még biológiából kémiából és fizikából emeltetni, viszont semmilyen interaktív tartalom nincs ezekkel kapcsolatban.


Nem a skype-os bohókodásra, meg a sulinetes zavaros dologra gondolok, hanem olyan oldalakra, mint a mateking.

2015. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!