Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy reagálnátok egy ilyen...

Ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

Érkezett egy névtelen e-mail a részemre, ez ált benne:


Kedves .....!


Nem igazán szeretnélek többet itt látni, szóval legyél szives felmondani, mert különben nagyon meg fogom keseríteni az itt folytatott munkádat. És hidd el megtudom úgy tenni, hogy ne jöjj rá ki vagyok.


Köszönettel:

Egy munkatársad



2016. jan. 22. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írnék neki egy választ, hogy bekaphatja, ha ennyi csupán a bátorsága, hogy névtelenül próbál rám ijeszteni.
2016. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Névtelen email? Feladó email-cím csak van. Az informatikusok csak tudnak segíteni, hogy honnan jött. Szólhatsz a főnöködnek is, hogy intézkedjen valamit.
2016. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

Na mert nagy cucc regisztrálni 1 perc alatt egy freemail-es címet...


Én visszaküldeném neki ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw


Aztán biztos ami biztos megmutatnám a főnökömnek, hogy fedezve legyek és ennyi.

2016. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy tanuljon meg előtte helyesen írni, mert a meg tudom úgy tenni-t helytelenül írta le.
2016. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan megijedsz valakitől, aki saját magát sem meri felvállalni? Feltörölném vele a padlót... :)
2016. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a munkatársaknak végig mutatnám, hogy nézzétek már valami hülye névtelenül fenyeget és még írni sem tud hahahaha- valami ilyet, közbe figyelni a reakciójukat
2016. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a főnöködnek. Ha a közeljövőben valami bajba kerülsz, legalább tudni fogja, hogy lehet, hogy csak belekevertek. Az informatikusok is megnézhetnék az ügyet...
2016. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

egyébként a főnök sejti ki lehet az :D

2016. jan. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!