Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az elhelyezkedési...

Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek és milyen a fizetés webdesignerként?

Figyelt kérdés

Most kezdtem bele egy képzésbe. Ennek elvégzésével képes leszek honlapok készítésére, dolgozhatok kiadványszerkesztőként is(nagyon sokrétű ágazatról van szó)


Jó állást és fizetést ígérnek, de erről én nem vagyok meggyőzve.


Szerintetek ma Magyarországon mennyire lehet ezzel elhelyezkedni?


Örülnék ha azok válaszolnának akik ebben a témában valamelyest otthon vannak.


Köszi


2010. márc. 28. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy kis ügyesség és kreativitás, hozzáértés, és bárki tud honlapot szerkeszteni a semmiből. Sőt vannak ezek a had ne mondjam ki oldalak, melyek "sablon oldal"-t adnak minden felhasználónak!

Nem hiszem, hogy ma nagy szükség lenne ilyen munkára, mivel ezt nem magánszemélynek adják ki (munkát), hanem cégnek, aki fel tud már mit mutatni, vannak referenciái és jó visszhang van róla.

De mindezek ellenére sok sikert kívánok hozzá!

2010. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!