Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mivel tudnákm...

Szerintetek mivel tudnákm bővíteni, azt amivel foglalkozok, hogy elérjem a minimálbért, vagy hogy tudnék támogatást keresni az önkéntes munkámra?

Figyelt kérdés

Amit csinálok most. 4 órás adminisztráció 40.0000 Ft-ért.

Erdei iskoláztatás kb. évi 80.0000 Alkalmankénti szórólapozás.

A tavalyi évre összesen 51 ezer Ft jött össze mindezekből. Szeretném a 70.000 Ft os jövedelmet elérni.


Próbálkoztam munkát keresni, de nagyon nehezen megy. Ezenkívül sokat kell orvoshoz, pszichológushoz és pszichológiai tréningre járnom. E miatt csak rugalmas munkák jöhetnének szóba.


Nagyjábol olyan dolgokhoz értek és érdekelnek, amelyek zöld dologgal kapcsolatosak, és ahhoz is értek, abban van tapasztalatom, olyan iskolát végeztem. Érdekel a biogazdálkodás is, és van nagyszüleimnél egy kert, ahol termeszthetnék valami eladhatót, de csak kevés hely van? Szerintetek minek a termesztésébe lenne célszerű belefogni, ami nem tucattermék? Esetleg feldolgozva árulni valamit.


De elválalok bármi olyat is, amihez nem kell tudás.



Vagy hogyan lehetne az önkéntes munkámból 2 órás munkát csinálni? próbáltam támogatókat keresni, de nem sikerült. Megkerestem cégeket, hogy havi 5000 Ft-al tudnák-e az egyesületünket segíteni, hogy az tudjon munkát adni. mert egyébként sokat dolgozok benne. de senkibe nem volt hajlandóság.



2016. febr. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Fűszernövény, vertikális kertészet, közösségi kert, mint megoldás?


Esetleg a nonprofit jelleget megtartva, nonprofit kft, vagy szociális szövetkezet létrehozása? Egy főnek beszállok, ha kell a 7 tag közé és átvenném a fűszernövényeket is további feldolgozásra,a vállalkozásomba.

2016. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A fűszernövényeken én is gondolkozta. Te merre felé élsz? Én Békés megye.
2016. febr. 19. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
B-A-Z, Heves és Jász-nagykun Szolnok megye területén tevékenykedek.
2016. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!