Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-en dolgozók: bölcsitől...

HR-en dolgozók: bölcsitől telefonálnak a HR-re, hogy leellenőrizzék a munkáltatóit?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.Szerencsére.Mert egyre több a kamumami,aki csak szabadulni akar a gyerektől,lábat lógatni otthon,elvéve a valóban rászoruló,igaziból dolgozó anyukák csemetéi elől a helyet
2016. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Mi?

Ki is b.aszatnám azt a háerest, aki csak úgy telefonban mindenféle marhának bármit is mond rólam...

2016. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, megkérdezhetik a munkáltatót, hogy tényleg állított-e ki munkáltatóit xy-nak


a bölcsi ettől függetlenül bekaphatja

2016. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"ki is b-szatnám a HR-est..."


hiába van ilyen nagy arcod, nem tudnád kib-szatni, mert ez bevett gyakorlat, és ilyen infót igenis kiadhat.

nem adja ki a személyes adatokat, csak hogy valóban ő állította ki, és valóban ott dolgozol.

ez egy korrekt eljárási mód mindkét részről, mert elég egy létező cég elcsent bélyegzője, és máris bárki kiállíthat bárkinek egy kereseti igazolást.

konkrétan én is bármikor hazavihetném az egyik bélyegzőt a munkahelyemről, fel se tűnne senkinek.

és leigazolhatnék neked havi nettó 1 milliót, hogy megkapd a lapostévére az áruhitelt.

na ezért kell az ellenőrzés, nincs ebben semmi ördögi.

aki ennyit nem vállal, vagy emiatt is így hepciáskodik, az megérdemli, hogy ne kapjon hitelt.

2016. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából később kezdenék dolgozni, mint ami a munkáltatóm által kiadott papíron áll. Ezért kérdeztem.
2016. febr. 26. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, észosztó, szerintem jobban ismerem a vállalat belső szabályzatát, mint te. Semmilyen információt nem adhat ki (hivatalosan) sem a háer, sem más a dolgozókról.

Ez nem a magyar B.aszod Józsikám káefté...

2016. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Feri gyerek, ki nem szarja le, hogy mit ír a szabályzatod, ha a jogszabály szerint a munkáltató a munkáltatói igazolás valódiságát köteles igazolni, ha rákérdeznek. Arról meg, hogya csö
2016. febr. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
..kött agyad nem fogja fel, hogy ezzel nem ad ki rólad senki semmi infót, csak te tehetsz
2016. febr. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden kérdésnél ilyen stílusban okoskodik.

Én is ezt írtam, hogy ezzel nem ad ki információt, de nem jut el az agyáig, csak flegmázni tud...

2016. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz a böszme Feritől??!
2016. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!