Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra el lehet menni...

Állásinterjúra el lehet menni melegítőben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a farmeremet eléggé kinőttem, és olyan vagyok mint a dagadt nők cicagatyában, szal elég gáz, így vagy ez marad vagy a melegítő amiben aránylag normálisan nézek ki, csak hát mégiscsak melegítő :D


Van még esetleg ilyen iskolai ünneplős gatyám, de az melegítő fölsővel elég hülyén nézne ki... ilyenkor mit szoktatok csinálni? :D Azon kívül hogy vesztek normális farmert... :D



2016. márc. 1. 20:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kamionozásról van szó. Ki az a hülye aki majd farmerbe meg ünneplős nadrágba kamionozik? Melegítő, rövidnadrág. Én erre értettem. De persze ahhoz hogy ezt az állást megkapjam meg kell mutatni, hogy valamennyire kultúrált vagyok, de úgy utálom a farmert mert a gyúrás miatt a combom 10x olyan gyorsan nőtt mint a többi izmom és kényelmetlen hogy serceg a combom és feszül a farmer... :D És ha meg ilyen nagy farmert veszek fel tisztára diszkólázasan nézek ki mert tökre olyan mint a trapézgatya
2016. márc. 2. 21:44
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor végeredményben megválaszoltad magadnak, hogy melegítőben mész.
2016. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Lehetni lehet, de ezt kb. olyan tiszteletlenségnek fogja fel egy valamirevaló munkáltató, mintha "szia, hapsikám, hogy ityeg a fityeg?" köszönéssel lépnél az irodájába.

Hogy aztán - ha egyáltalán felvesznek - miben jársz munkába, az a te dolgod, esetleg a vállalati munkaszerződésé is.

De az első benyomásnagyon fontos, és ha több jelentkező is van, nem valószínű, hogy te leszel a kiválasztott...

2016. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vegyél turkálóban egy kényelmes szövetnadrágot meg egy inget, aztán kész. Melegítőben meg kényelmetlen farmerben ne menjél interjúra, akármilyen munkáról is van szó.
2016. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
elmentem a kínaiba és vettem egy fekete farmert, itthon meg volt 1 jó nike pulóverem, meg fekete nike cipőm, abban mentem. És megkaptam :D De azért köszi a lebeszélést a melegítőről, voltak akik abban jöttek, elég érdekesen nézett ki :D
2016. márc. 5. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!