Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulfoldon hol erdemes koldulni?

Kulfoldon hol erdemes koldulni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 20:00
 1/6 anonim válasza:
Anglia...talan ott meg mukodik ez...en a helyedbe a sajat orszagomba koldulnek ...konnyebb az ithoni nyelvet hasznalnod... meg a kulfoldi nyelvet is megtanuld...na nehogy mar meg a vegen dolgozni is fogsz...amit gondolom nem akarsz mivel neked a "kodulas" a terved :)) sok sikert aztan ha veletlenul osszekoldulsz egy hazra meg egy kocsira....ne felejsd el honnan indultal...hahhaa
2016. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Angliában sem működik. Ugyanis a rendőrök nem engedik a koldulást, és ha kiderül, hogy nem angol vagy, nem vagy képes eltartani magad, akkor hiába vagyunk Eu tag hazatoloncolhatnak. Koldusokra nincs szükségük.
2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehet legalisan koldulni?
2016. márc. 7. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Koldulni csak abban az országban tudsz amelyiknek az állampolgára vagy, mert onnan nem tudnak kitoloncolni. Dolgozni kell, nem koldulni
2016. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nemetorszagba nem mindenhol de leirom hol legalis es milyen szabalyok mellett koldulhatcz ugy hogy a kutya nem fog rad szolni az elözö komenteket olvasva nem nagyon vannak tisztaba a dolgokkal de kielegitem a kivancsisagodat.Tehat koldulhatcz;Münchentöl egeszen felfele hamburgig egyedül Stuttgartba nem dijazak de ha csinalod fel kell keszülj ha meglatnak a rendörök a megkeresett penzed megy az allam kasszaba.Tapasztalatbol irom sajnos de az nem ide tartozik.En anno Berlint talaltam jonak igaz elvan arasztva Roman koldussal de ök jelentektelenek ebbe a müfajba mert nem mindegy hogy mikor hol es hogyan koldulsz,sokan azt mondjak legyel koszos meg igenytelen ez nem igaz mert akkor azt a kepet fested le az embereknek,hogy igenytelen vagy alkesz meg had ne soroljam en mindig tisztalkodtam az adott körülmenyek adtak tehat ne legy koszos büdös.Masik sokan leülnek a földre elöttük egy pohar es enyi varjak a sült galambot ezt se csinald irj ki egy papirra hogy ehes vagy ez mindent arat.Az embereknek is van jo szivük meg a leggonoszabb is bele dobb a poharba 1 eurot peldat mondtam.Az sem mindegy hova es mikor ülsz ki szupermarket elött ne probalkozz reggel ismet tapasztalat delutan 4 töl 9 ig tuti 30 eurod meg van plusz ehes sem leszel.Probalj meg sürübben jarni egy bolt ele mert akkor megismernek es utana mindegy hogy van e ott meg egy ugyis te leszel a nyerö.Diohelyba enyi remelem tudtam segiteni draga baratom.Sok sikert
2017. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te koldultal mar?
2017. ápr. 9. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!