Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esektől kérdezem, online...

HR-esektől kérdezem, online állásinterjú előtti tesztnél mi a megfelelő stratégia?

Figyelt kérdés

Ha olyan teszt van, amin arra kiváncsiak, milyen csapatjátékos vagyok és 1-5-ig tartó skálán kell egyetérteni vagy nem az állitásokkal, akkor mi a jó, ha mindegyikkel teljes mértékben egyetértek vagy cask kicsit értek egyet vagy egyáltalán nem?

Sürgős! Holnap kell megcsinálnom a tesztet.

Köszönöm!


2016. márc. 8. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha őszintén töltöd ki. Miért jó hazudni?

Múltkor töltöttem ki én is ilyesmit. Először persze nekem is ez járt a fejemben, hogy mit kéne jelölni, hogy nekik tetszen. De aztan inkább jelöltem mindent őszintén. Ha nem tetszem így nekik akkor úgyse én kellek nekik és inkább hamar derüljön ki.

Aztán érdekes módon az interjún kiderült, hogy jól sikerült a teszt és hogy interjún a magamról elmondottak teljes összhangban vannak a tesztemmel.


Ez alapján jobb, ha nem játszod meg magad, mert ha a tesztedből és az interjún tök más jön le rólad akkor szerintem az nem lesz túl jó, de te tudod.

2016. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!