Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő kontroller fizetése?

Kezdő kontroller fizetése?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjúra, gondolom megkérdezik a fizetési igényemet.

Közgazdász vagyok ( pénzügy-számvitel szak), felsőfokú angol nyelvtudással, egy éves nem releváns munkatapasztalattal. Németül is tudok, de ide az csak előny,nem elvárás ( a diploma és az angol az elvárás)

vidéki megyeszékhely, magyar tulajdonú, nemzetözi kapcsolatokkal rendelkező multi.

Még annyit, hogy ha ez nem jön össze, szerintetek érdemes lenne Bpben gondolkodnom? Eléggé nyomaszt, h lassan egy éve töszörgök kis tilitoli alulfizetett asszisztens pozícióban.


2016. márc. 17. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

500 ezer .

Nem is értem hallod, miért vagy még mindig vidéken, már most el kellene indulnod Bp-re.

2016. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bruttó 500 ezer? Ó, te jó ég, az nagyon jó lenne. :)

Gondolod, hogy vidéken is megkapok ennyit?

Vagy ezt arra érted, ha már Bpn lennék?

2016. márc. 17. 19:39
 3/15 A kérdező kommentje:

annyit azért kell tudni rólam, h fősuli után 3 évig külföldön voltam, szobalányként, az otthoniakat segíteni+némi alapot szerezni magamnak az élethez...aztán hazajöttem, és csak ez a tilitoli töszörgős munka akadt, egy év alatt itt. :( eléggé elszomorít.

Szóval a diplomám már több, mint 4 éves, de azért remélem, még ér valamit.

2016. márc. 17. 19:41
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Az első hülyeséget ír, Budapesten se fogsz keresni nettó200nál többet.
2016. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Szia, bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de olyan embert keresek, akik pénzügy-számvitel szakon végzett, lehetne pár kérdésem privátban?
2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Normál esetben bruttó 500-at lényegében kezdőként sehol sem fogsz kapni.

Pl. az egyik itthoni nagy banknál a kezdő fizetés -kontrolling munkakörben is- bruttó 260 + béren kívüli juttatások, amikkel együtt kb. nettó 200-ra jön ki egy havi kereseted.

Engem felvettek volna egy vidéki városban egy termelő vállalkozáshoz kontrolling asszisztensnek (önköltség számítás, kimutatások készítése, könyvelés, telephely látogatás stb.) bruttó 150-ért...

2016. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Budapesten ez bruttó 300-320e, vidéken szerintem br.200e.
2016. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
na ne vicceljünk..ezért a tilitoli papírmunkás melóért kapok kézbe 130at..az olyan bruttó 200..igaz, nem ennyire vagyok bejelentve, de akkor is.
2016. márc. 17. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak bruttó 250-nêl többet adni elhiheted.
2016. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyakornok heti 40 óra 2000 Ft/óra + cafeteria + utazási támogatás + céges telefon feltöltve .
2016. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!