Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatonon szezonmunka 220-250...

Balatonon szezonmunka 220-250 ezerért, szallas etkezes napi 3x ingyen. Lehetséges ez? Milyen szallasokat szoktak adni? Egy szobaban hanyan vannak? Vagy ez mindenhol mas?

Figyelt kérdés
A szallas a baratom miatt fontos, h hogyan lenne, mert heti 1-2 napot megiscsak kene talalkoznunk... Viszont ezt a szezont leakarom nyomni mindenkepp. Masok hogy csinljak? :/ Gondolom mas is megy ugy h van parja... Meg szoktak engedni par napot, h maradjon?
2016. máj. 31. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Most ezt mi honnan a francból tudjuk hogy milyen lesz a főnököd, mit enged meg, mit nem? De komolyan..
2016. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ezt miért itt kérdezed, miért nem a munkáltatótól, hogy milyen lenne a szállás?

Tavaly ismerősöm dolgozott lent, 12-14 órákat nettó 130-ért, a szállása nem a közelben volt, elment egy csomó ideje az utazással, ráadásul egy kis szoba volt. Nem is lett volna se ideje, se energiája mással foglalkozni... de ez csak az én ismerősöm, egyáltalán nem biztos, hogy máshol is így van... Mondjuk ott is hagyta 1 hónap alatt

2016. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Felénk is úgy van, hogy 12-14, vagy akár 16 órát dolgoztatnak, potom pénzekért.
2016. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar az összes ilyen balatoni munka, 14+ órát kell dolgozni fillérekért.
2016. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

"mert heti 1-2 napot megiscsak kene talalkoznunk"


Kis naív... Balatoni munka heti 7 nap H-V 12-16 óra. Felejtsd el a barátodat

2016. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
pontosan, ahogy az 5ös írja.
2016. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fizu reális lehet, de úgy, h minbér 4 órára vagy bejelentve, többi zsebbe borravalóval. Szállást adnak, 5en vagytok egy meleg padlásszobában, légkondi nincs. Étkezés ingyenes a konyhán, ha van időd, bekapsz vmit, ne úgy képzeld el, h akkor 1 óra ebédszünetet tartasz,leülsz, hanem 2 felszolgálás (vagy főzés, mosogatás) között bekapsz egy szelet húst. A napi munkaidő 12-16óra.
2016. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én lenyomtam egy szezont, volt ahonnan eljöttem meg volt ahonnan elküldtek tehát több helyen dolgoztam egy nyár alatt.

Hely és főnökfüggő minden.

Egy putri büfében lekezelőbben bántak velem mint egy hatalmas igényes étteremben. Az utóbbi helyen dolgoztam le a nyár felét. 700/óréért. 12 óra alap, volt amikor 15 volt. Voltak olyan napok amikor még enni se volt időm, csak este fél 6 körül, annyian voltak. Hólyagos lábak, bőrkeményedés, stb. a fájdalmat megszokod egy idő után. Szabadnap felejtős, kivéve ha szar idő van. (Életembe nem nézegettem annyit az időjárást mint a nyáron. :D ) Kemény volt, néha gyűlöltem, néha imádtam. :D Megyek jövőre is, az élményért megéri. Sokszor 12 óra után is elmentünk bulizni.

2016. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!