Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy olyan állásra amely (még)...

Egy olyan állásra amely (még) nincs meghirdetve, viszont már hallottam róla (ismerőstől), ha jelentkezek és megkérdik, mit mondjak, hogy honnan értesültem?

Figyelt kérdés
Vagy ha alapvetően nem volt semmi hirdetés, csak küldtem életrajzot és behívtak, mit válaszoljak arra, ha kérdik, hogy honnan sikerült tudomást szereznem a munkakörről?
2016. jún. 8. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor mondd azt hogy ismerőstől....



De azzal sincs gond ha azt mondod nem konkrétan tudtad hogy van állás csak nagyon szeretnél ennél a cégnél dolgozni, és alkalmasnak érzed magad arra hogy a csapat tagja legyél, és a képességeidet kamatoztasd náluk.. Ez a nem direkt pályázás.


Más cégnél is megteheted ahol nincs konkrét pályázható munkakör..

2016. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha behivtak, az azt jelenti hogy felkeltetted az erdeklodesuket. Innentol kb. mindegy, hogy honnan hallottal rola. Amugy mi rossz van abban, ha megmondod hogy egy ismerosodtol hallottal rola...?
2016. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!