Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerdán megyek állásinterjúra,...

Szerdán megyek állásinterjúra,3 év multis tapasztalattal, angol felső-, német és norvég középfokkal mennyi lehet a fizetési igényem?

Figyelt kérdés
Diplomám nincs de van 3 év releváns munkatapasztalatom, meg a ritkának számító norvég nyelvtudásom. Nem tudom melyik nyelvet kell majd használnom a munkához mert csak annyit írtak hogy több európai nyelvtudás előny.

2016. jún. 19. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Minimálbér! Már amennyiben takarítói állásra jelentkezel



(persze, ha nem takarítónak mész, akkor más is lehet, de erről egy szót sem írtál)

2016. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

250-280e bruttót kérnék. Amennyiben a norvégot is kérik, úgy 300e bruttót.

Hajrá!

2016. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nem takarítónak megyek, de köszi a kedves hozzászólást. nyilván nem kell a takarítónak 3 nyelvtudás, tehát nem takarítóként dolgozom 3 évig multinál. (De elárulom hogy ahol én dolgozom, ott az általad lenézett takarítók is simán hazavisznek havi nettó 140-et, ami basz.ottul nem minimálbér)


viszonyításképpen most nettó 220-at keresek, és adminisztrációs munkát csináltam, most is olyanra jelentkeztem.


nem tudom miért kell rögtön seg.ghüly.ének nézni az embert, attól mert sokan megelégszenek a minimálbérrel, nem kell mindenkiről ezt feltételezni. többek között ezért is tanultam meg a 3 nyelvet hogy ne 70 ezerét dolgozzak egész életemben.

2016. jún. 19. 12:01
 4/21 A kérdező kommentje:

2. köszi, de ez már most is megvan. arra lennék kíváncsi hogy ennél többet adnának-e.


(az előző kommentem az első válaszolónak ment természetesen)

2016. jún. 19. 12:03
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

A takarító egy példa akart lenni, hogy rávilágítson mennyire hülye a kérdésed anélkül, hogy elárulnád, hogy egy SCC-be mész junior helpline-ra vagy egy hazai kirendeltségre key accountosnak...


A kettő között van vagy egy laza 2x szorzó norvég ide, angol oda.

2016. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Milyen munkakör? Java seniornak mész akkor akkor havi nettó 1,0-1,5 millió forintot nyugodtan megadhatsz fizetési igényt.

Ha meg eladónak mész akkor minimálbér.

Ennek a kérdésnek semmi értelme.

2016. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy te ritkának és fontosnak tartod a norvég nyelvtudásod, de igazából teljesen felesleges.
2016. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ha ennél többet keresel mint amit írtam, akkor a következőt tenném, amikor kérdezik a bérigényemet:

Mivel jelenleg X bruttó fizetéssel rendelkezem, tapasztalataimat és nyelvtudásaimat tekintve ennél mindenképpen többre számítanék itt. - én ezt mondanám. Hm?

2016. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5. oksa, elhiszem hogy nem kötekedésnek szántad a választ, ha mutatsz nekem olyan takarítónőt aki 3 évig megelégszik a minimálbérrel, miközben 3 nyelvet beszél.


ha megkérdezed milyen munkakörbe jelentkeztem, akkor szívesen elmondom: könyvelési szakértő. Könyvelésben van a 3 éves tapasztalat.

2016. jún. 19. 12:16
 10/21 A kérdező kommentje:

7. nem tudom nálatok hogy van, de én napi min. 5 emailt küldök el norvégul, mert jobban szeretnek az anyanyelvükön beszélni, és jobban is "tisztelnek", hogyha próbálkozol. és bármilyen hihetetlen, közülük sem beszél mindenki olyan jól angolul.


mondta egy kollégám hogy nagyon nehéz norvégost találni mert aki tud norvégul az rögtön elhúz Norvégiába, szóval szerintem nem felesleges. De szerinted miért az?

2016. jún. 19. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!