Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire számít elterjedtnek...

Mennyire számít elterjedtnek itthon a nettó 400-450 ezres fizetés gimnáziumi végzettséggel, nyelvvizsga nélkül?

Figyelt kérdés
Illetve, ha valaki hasonló fzetést kap, ő is elgondolkodik, hogy megér-i-e nyelvet tanulni és külföldön dolgozni 6-700 ezres fizetésért, a fejlődés reményében?
2016. jún. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
ritka, mint a fehér holló...
2016. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Elterjedtnek? Semennyire.
2016. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Te hol élsz..?

Ezek az emberek, hacsak nem valaki szeretői aki benyomta őket valahova, jellemzően minimálbérért dolgoznak egy gyárban egész életükben.

2016. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem elterjedtek, de egyáltalán nem lehetetlen.

Én is diploma és nyelvvizsga nélkül dolgozok jelenleg nettó 200-ért, de a legalacsonyabb fizetési kategóriában vagyok a cégnél.

Lehet, hogy 5-6 év alatt feltudnám magam küzdeni csapat vezetőnek, és akkor nem kizárt, hogy kapnék annyit.

Valamint ott vannak a ügyes, egyéni vállalkozó kétkezi munkások, ők is megtudnak keresni annyit. Nekem nem egy ismerősöm van, pl egy kútfúró, lazán keres 400-at.

2016. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én gépjármávezető vagyok, de jó lenne tovább lépni a kereset miatt.
2016. jún. 28. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

van 1-2 szakma, ahol lehet: kamionsofőr, hidegburkoló, bármely maszek vállalkozó, akinek szárnyal a saját vállalkozása


de irodai beosztotti munkában ritka

2016. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

" van 1-2 szakma,..."


2-es vagyok és többen is eltértek a tárgytól: ugyanis a gimnáziumi végzettség nem ad semmilyen szakmát - a kérdés pedig ez volt.

Kamionsofőr, gépkocsivezető, már rátanult, + ha vizsgája nincs is, de nem árt, ha tud nyelveket.

A hidegburkoló,a kútfúró is szakma. A kérdés nem az volt, hogy milyen szakmákkal lehet 450-et megkeresni?


A kútfúró pedig lehet, hogy lazán megkeresi a 400 ezret, de Ő télen nem tud dolgozni a fagyos földben - tehát amit nyáron megkeresett, abból kell élnie télen is - így meg azért már kicsit más a "fekvése" a dolognak - az átlag keresete nem is lesz annyi.

2016. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha focista vagy politikus haver vagy.
2016. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, egyik főnököm sem diplomás és menedzserek...
2016. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!