Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre költözött magyarok!...

Külföldre költözött magyarok! Ti mennyivel éltek kint jobb színvonalon, mint itthon?

Figyelt kérdés
Nyaralni hányszor és hova mentek egy évben? Melyik országban laktok és mit dolgoztok?

2016. júl. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nyaralni itthon is elmehetsz többször.

Munkaidő az külföldön is van,ráadásul a legtöbben gyűjtik és gyűjtik a pénzt.

Alig költenek valamire.

2016. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy összetett kérdés. Itthon is ha kapós szakmád van akkor el tudsz menni többször egy évben nyaralni. Most azt az esetet írom le ami az enyém. Több országban éltem és szeretek utazni, nincs kapós szakmám, raktárakban dolgoztam mindig külföldön. Utazás szempontjából UK a legjobb talán, London. Nagyon olcsó járatokat lehet kifogni! nyilván, mert nagy város, sok-sok járattal. Ott inkább az a kérdés elengednek-e egy hosszabb útra. Egy gyengébb munkahellyel is el tudsz menni egy évben 2x-3x legalább valahova, mert az utazás olcsó. De pl. Svédországban meg annyival jobban keresel, hogy ugyanúgy elmehetsz, viszont akár több időre is. Ott nem is vesznek ki szabit egy hétre ha elutaznak, hanem kiveszik az egy hónapot egyben. Nem aprózzák el. Egyébként itthon ugyanúgy vannak olcsó utazási lehetőségek, csak figyelni kell, igaz egy átlegkeresettel nem sok helyre mész, de nyílván az is szempont h mit szeretsz, az 5 csillagost vagy megelégszel egy átlagos airbnb-vel. Szóval remélem tetszett a válasz,nehéz kérdés volt és összetett.
2016. okt. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan Londonból voltam Párizsban, Ibizán, aztán El Caminon. Országon belül is utazgattam. Svédországból itthon voltam és egy hó Usa-ban. Ha bővebben érdekel amúgy megnézheted a videóimat youtubeon, Egy Kicsit Mindenhol néven. Üdv, Bea
2016. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!