Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Női börtönőr/adminisztrátor?

Női börtönőr/adminisztrátor?

Figyelt kérdés

Üdv!


Felvételt hirdettek egy épülő börtönbe. Mindig is érdekelt a rendvédelem, büntetés végrehajtás, családomban sok rendőr volt például. Szóval vonz engem is, csak a sors úgy hozta, hogy mégsem ebbe az irányba kanyarodtam, egészen mostanáig.


Szeretném beadni az önéletrajzomat, megpályázni akár egy börtönőri, akár egy adminisztratív munkát. Viszont vannak fizikai felvételi követelmények. Ha jól tudom, akkor 2000 méteres síkfutás, ingafutás, felülés, fekvőtámasz, helyből távolugrás van közöttük (ha valamit kihagytam, pls. szóljatok). És hát azt szeretném megkérdezni, hogy:


- Ez a tréning mindenki számára van? (tehát adminisztrátoroknak, irodai dolgozóknak is kötelező?)

- Mennyire nehéz a teljesítése, és hogy érdemes rá felkészülni? Sajnos nem vagyok egy nádszálvékony lány, ami mondjuk szerintem jól is jön egy ilyen melóhoz (legalább nehezen löknek fel), viszont fekvőtámaszt csinálni nem tudok. Már a futás is jó kérdés. Na persze ne egy jabbának képzeljetek el, de azért van rajtam egy jó 10 kiló felesleg, ami kicsit visszahúz. Na most az a probléma, hogy ez kicsi gátlást vert belém, mert nem szeretném, ha ez miatt nem nyernék felvételt... Szóval szeretnék valahogy ráedzeni ezekre a felmérésekre, de nincs ötletem.

- Milyen követelményeknek kell megfelelni? Egyáltalán honnantól felel meg az ember?

- Főiskolát végeztem, bár még nincs meg a diplomám a nyelvvizsgahiány miatt. Na most azt is olvastam, hogy a tiszteknek kell a főiskola. De ez most hogy van? Ha felvesznek, és időközben megszerzem a nyelvvizsgám és vele együtt a diplomám, akkor feljebb kerülök? Ez irodai dolgozókra is vonatkozik?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. júl. 27. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Én is most jelentkeztem.Csak nem Szabolcs megyében? Itt épül egy börtön.
2016. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nehezen löknek fel? ez komolyan írtad? és ha futni kell mit csinálsz? ennyi erővel betontömböket is állíthatnának oda, azt is nehéz fellökni. ez nem kövéreknek, hanem erőben lévőknek való meló, van különbség.

feljebb akkor kerülsz, ha van hely... ha nincs, hiába a végzettség, maradsz a popsidon. kihalásos alapon megy kb... és azok mennek inkább fel, akik régebb óta ott vannak. nem is gondolnád mennyi ott a dplomás.

amúgy meg bemész, elmondanak mindent, legyen bátorságod bemenni érdeklődni, ha már börtönben akarsz melózni.

2016. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!