Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adott egy nagyon jó állás...

Adott egy nagyon jó állás lehetőség. Az egyetlen gondom, hogy erősen szociofóbiás vagyok. Bele merjek vágni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó fizetés lenne egy külföldi híres szállodában, tengerpart mellett. ( protekcióval kaptam meg az állást ) Én lennék a szállodai reggeliztető. Azonban az a problémám, hogy iszonyatosan félek, hogy elejtenék valamit/ a remegés miatt összetörnék.... Nincs tapasztalatom, izgulok, szorongok és a nyelvtudásom sem biztos. Bele merjek vágni egyáltalán? A súlyos szociofóbia csak hab a tortára... Szeretnék dolgozni, csak rettenetesen félek a kudarctól. Valakinek vannak jó tapasztalatai? Valakinek sikerült átvészelnie? Szívesen olvasnék jó példákat ezzel kapcsolatban.

2016. aug. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ne merj belevágni.

Még nem sikerült senkinek.

2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha most ezzel azt akartad elérni, hogy még nyomorultabbul érezzem magam, akkor jelentem, sikerült.
2016. aug. 23. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen. Szerintem a kudarctól mindenki fél, csak mindenki másképp éli meg. Tedd fel a kérdést, mit veszíthetsz? Szerintem semmit. Max tapasztalatot. Ha bejön, csak jobb lehet, ha nem, akkor legalább tudod, hogy te megpróbáltad, de nem a te asztalod. Szerintem vágj bele! :)
2016. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Más ölni tudna egy protekciós állásért, csak neki nincs senkije, te meg itt nyavalyogsz!


Neked seggberúgásra van szükséged, nem pátyolgatásra.

Szedd a bogyódat, akkor majd nem remegsz.


(Én a bizonyítottan hatásos Csernus-féle sokkolásos terápiában hiszek. Kéretik emiatt nem lepontozni.)

2016. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
2: Milyen választ vártál? utálom azokat akik csak megerősítésért tesznek föl kérdést.
2016. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó tapasztalatokért írtam ki kérdést. Nem szedek semmilyen bogyót. Inkább azok válaszára vagyok kíváncsi, akik hasonló cipőben járnak, mint én.
2016. aug. 23. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem ajánlom neked ezt a munkát. Ahogy leírod nagyon nem vagy pincérnek való. Egy külföldi híres, tengerparti szállodában - főleg jópénzért - kell értened ahhoz amit csinálsz és mutogasd a fogsorod. Az még oké, hogy néha összetörsz pár tányért, de nem sokáig húznád, ha mindennap törnél.


Jó példákat olvashatsz olyanoktól akik írtak a netre tapasztalatokat. De ezek az emberek valószínűleg alapból olyan természetűek, hogy megbírkoznak ezzel a szakmával.


Kb. mintha pincérként akarnék elmenni a Csendes-óceánra olajkutat fúrni. Biztos találnék jó tapasztalatokról leírást, de sem fizikumom, sem olajkutas tapasztalatom, sem más nincsen szóval attól, hogy másoknak bejött, én valószínűleg elbuknék.

2016. aug. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!