Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten miért keresnek...

Budapesten miért keresnek rengeteg autómosóba embereket?

Figyelt kérdés

Vagy is tudom, hogy miért...........de mi a baj ezzel a munkával??

Miért hagyják ott hamar?? A fizetés miatt??


Én 7 évig dolgoztam egy vidéki autómosóban amit költözés miatt kellett otthagynom, de imádtam.



2016. szept. 1. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom keveset fizet. Senki nem akar 100 nettóért megmozdulni egy olyan városban, ahol ennyiért a város szélén nem jön ki egy albérlet rezsivel, egy olyan munkáért, amit nem lehet egyetem mellett csinálni.
2016. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Budapesten nettó 100-ból kb éhen döglesz, e még 120-ból is egyedül, ha nem saját lakásod van. Sokkal többet nem fogsz autómosásért kapni.
2016. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert aki autómosóban akar dolgozni, az kimegy inkább külföldre.
2016. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én itt nem tudom miről beszéltek, ugyanis én például 200 ezer felett keresek automosoban. Amúgy inkább az lehet a baj, hogy sokat kell általában dolgozni. A legtöbb helyen 12 órás munkaidő van, mondjuk nálunk is tíz óra van egy nap amit le kell dolgoznunk
2017. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pár éve dolgozom mint autókozmetiku mostmár profinak érzem magam . Ha kell fényezek ha kell polírozok ha kell kárpitozok ha kell műanyagot tisztítok . Nem szakadok meg heti 5napot dolgozom 8órában saját flottát csinálok és 230-300ezret keresek .
2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!