Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ilyen időben kell...

Szerintetek ilyen időben kell harisnyát venni állásinterjúra kosztümhöz? A testszínű harisnyától ráz a hideg, de a fekete meg talán furának tűnik ilyen melegben.

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha nem csupasz lábbal mennél ilyen helyre, mint más képes nem harisnyát húzni alkalmi ruházathoz. Én gyakran hordok, de nem kényelmetlen, olyat vegyél ami méretbe jó, nem 1-2 számmal kisebb és ami lycraszálas, ezek nem kényelmetlenek.
2016. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És sok helyen klíma van, simán elviselni, nálunk is megy és néha jobb is hogy van rajtam, mert fáznék. Hazafelé pedig ki lehet bírni, vagy leveted ha végzel, ha nem kellemes.
2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen illik harisnyát venni, ha kosztümben mész, alapvető.

Igen, meleg van, mégis.

Színválasztásban is inkább testszínű, mint a fekete. Igen kevés az olyan elegáns, üzleti megjelenést kölcsönző ruházat, amihez a fekete tényleg jó lenne.

Gondold ezt végig szerintem még egyszer.

Ki lehet bírni a testszínű harisnyát is, az irodákban pedig általában van légkondícionálás.

(...és zárt cipőt is ajánlok, bár nem kérdezted, nagyon nem elegáns a szandál sem harisnyával, sem anélkül)

Sok sikert!

2016. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen pozícióra jelentkezel, ha komolyabb a dress code, pl vezető pozícióról van szó, akkor valószínűleg elvárás. Viszont a legtöbb pozíció/cég nem követeli meg szerintem. Én pl nyáron mindig harisnya nélkül mentem interjúra, és nem hinném, hogy ezen múlik, mert eddig 4 alkalomból háromszor felvettek. Dolgoztam különböző irodai munkakörökben, de kosztümben is csak egy interjún voltam, egyébként inkább egy csinos nyári ruhát veszek fel.
2016. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!