Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy OKJ képzés biztosíthat...

Egy OKJ képzés biztosíthat elhelyezkedési lehetőséget?

Figyelt kérdés

Egyetemi BSc diplomám nem túl keresett (finoman szólva), így OKJ képzéseket kezdtem el nézegetni.

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, pénzügyi-számviteli ügyintéző, gazdasági informatikus stb. ezek keresett szakmáknak tűnnek az álláshirdetések alapján. Megéri elvégezni ezeket?


2016. szept. 25. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*pontosabban csak egyet, nem mindet:D
2016. szept. 25. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is logsiztikai ügyintézőt gondoltam ki magamnak mert az ELTE-BTK-tól egyelőre nem dobok egy hátast...engem is érdekel hogy van-e lehetőség okj-s szakmával elhelyezkedni. Elvileg a pénzügy számvitellel igen.
2016. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem csak okj-m van, most már bőven fél milla fölött van a havi jövedelmem :) Pü-szviteli ügyintéző, mképes (vállalkozói), IFRS, adótanácsadó... megy ez diploma nélkül is, ha komolyan veszi valaki.
2016. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tanulj meg angolul meg még egy nyelven tárgyalóképesen, és akkor piacképes lesz a diplomád. Ha diplomával nem tudtál elhelyezkedni, egy okj sem sokat fog dobni a helyzeten.
2016. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lepontozni nyilván könnyebb, mint utánam csinálni, ez tény.
2016. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Angolul nyilván tudok elég jó szinten, egy nyelvvizsga kell a diplomához.
2016. szept. 26. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza? Ha nem tudtál letenni egy középfokú nyelvvizsgát, az elég messze van a jótól. Telefonon kell recsegő vonalon megértetni magad külföldiekkel, a középfok ahhoz semmi.
2016. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van nyelvvizsgám, anélkül nem lehetne diplomám
2016. szept. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!