Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vagyok már túl fiatal....

Nem vagyok már túl fiatal. Mindig rosszul fizetett irodai munkaköreim voltak eddig. Sajnos nem tudom merre induljak, mi az a munka amiből kicsit jobban meg lehet élni. Agrármérnök diplomám van, de sosem dolgoztam benne. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be az eddigi életedet és ha újra kísért a rutin a beidegződés válts . Fejlesztő tudatosító videókat tréner anyagokat érdemes tanulmányozni .
2016. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy?
2016. szept. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de már próbálkoztam pár ilyen fejlesztő videóval és nekem nem segített....

Nő vagyok egyébként.

2016. szept. 28. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy tudok segíteni, ha tudsz küldeni egy CV-t.
2016. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze tudok küldeni cv-t, de küldj privátban egy email címet. Nem tudom milyen munkára gondoltál, így, hogy nem is tudod merre élek. Mondjuk ha ilyen, tukmáljunk valakire valamit, nekem nem megy. Szóval csak bejelentett munka érdekel. Amúgy Pest megyében élek, Budapesthez közel.
2016. szept. 28. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok , mint Te. Kitaláltál már valamit?
2016. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!