Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest, ssc, két idegen...

Budapest, ssc, két idegen nyelv tudás, fizetés? Lent

Figyelt kérdés
Lesz egy első körös interjúm, valöszínű megkérdezik a bérigényem. Angol+orosz nyelvtudás kell, pénzügyi diplomám van, riportolás, kapcsolattártás vállalatokkal lenne a fő feladatom. Hasonló helyen még nem dolgoztam ( csak egy év tapasztalatom van beszerző-külkeres pozícióban egy kis vidéki cégnél)
2016. szept. 28. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Br. 350 kb.
2016. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom a 3. ssc-jét tapossa, de nem pénzügyes, hanem helpdesk ill sales. Az elsőnél 320 volt a kezdő bruttója, a másodiknál 420, most pedig 530. Plusz cafeteria. Sztem mondhatsz nyugodtan 400-450et, ha fel akarnak venni, úgyis kapsz ajánlatot, max kevesebb fog szerepelni benne (párom a legutóbbinál 600zal próbálkozott, hátha, és még így, hogy 70nel mellélőtt, így is felvették)
2016. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mi a véleménye, tapasztalata a párodnak az ssc-ről? Elég megosztó véleményeket olvastam.egyébként igaz, inkább kicsivel tobbet mondok berigenyre mint kevesebbet.
2016. szept. 28. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel 4-5 év alatt ez már a harmadik, láthatod, hogy annyira eddig egyikkel sem volt elégedett... ;) A mostanti eddig tetszik neki, bár még csak fél éve van itt.
2016. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, tudok segíteni. :)
2016. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bér nagyon tapasztalat, SSC és nyelvtudás függő (pl. nálunk a ritka, pl. skandináv nyelvek, ill. a native teljesen más díjazás alá esnek, mint pl. az angol-német).

Ráadásul ott is különböző pozik és projektek vannak, ami nem feltétlenül a fizuban, hanem inkább a munka milyenség nyilvánul meg.

Én 10 éve vagyok SSC-nél (összesen 2), ill. a férjem másik kettőnél + a baráti kör, kollégák korábbi tapasztalati, azt hiszem van rálátásom.

2018. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!