Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mértékű gyakornoki...

Milyen mértékű gyakornoki fizetésre számíthatok egy budapesti multinál beszerzés, illetve marketing területen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. Nincs egységes gyakornoki bér, van cég aki gyakorlatilag ingyen dolgoztatja a gyakornokokat, az átlag kb 500-1000 forint/óra.


Tipikusan műszaki állásoknál magasabb, adminisztratívabbaknál alacsonyabb, de például tudok olyan céget, ahol mérnök hallgatót is heti 20 óra munkával kb havi 40ezerrel vesznek fel.



A gyakornokoskodás az estek 99%-ban nem a pénz miatt éri meg, hanem a szakmai tapasztalat, és a későbbi esetleges felvétel miatt.

2016. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Én sem a gyakornoki fizetésből szeretnék meggazdagodni, csak nem tudom, hogy az interjún mit mondjak, ha esetleg rákérdeznek a bérigényre..

2016. okt. 22. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj :)


A gyakornokokat nagyon ritkán kérdezik meg bérigényről multinál. Általában elég kötött a dolog, tetszik-nem tetszik a választási lehetőség, a főnöknek sem szokott ebben mozgástere lenni. (természetesen biztos van kivétel is, én csak azt mondom, ahol én láttam ilyet)

2016. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Multi és multi között is elég nagy a különbség. Ahol én vagyok a gyakornokok br 1200 Ft/óra körül kapnak.
2016. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!