Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tüzépen egy építőanyag értékes...

Dattila3 kérdése:

Tüzépen egy építőanyag értékesítő középfokú végzettséggel mennyi fizetésre számíthat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 21:30
 1/3 anonim válasza:
függ a telephelytől, forgalmától a tüzépnek, és végsősoron mennyire kapzsi a tulaj. Szerencsédre voltam ilyen helyen állásinterjún, nekem 80 és 100 ezer közöttit ajánlottak, hosszútávra, 8 óra, szombati nap is előfordult volna, hogy be kellett volna mennem + más munkakörök ellátása is szóba jöhetett volna. Mint kiderült építőanyag kiszállítással is foglalkoznom kellett volna, konkrétan sofőrködés...
2016. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor volt ez? mostanában? 80-100 nettó az nagyon kevés. Nekem 180 bruttót ajánlottak,de azt hittem összetévesztették a nettót a bruttóval. 180 nettó az elmenne.
2016. nov. 10. 15:09
 3/3 anonim válasza:
Szia, másfél éve volt ez. A tulaj meg volt szorulva, ezt ki is fejtette, ezért akart minél alacsonyabb fizut adni. Vidéki állás lett volna, tehát nem pest és körzete, ahol lényegesen jobbak az anyagi körülmények. Szerintem 180 bruttó nem rossz egy ilyen állásért többet nem fogsz kapni. Hidd el. Vagy az nagyon kirívó eset lenne. Persze, ha kevésnek tartod és úgy érzed nem jönnél ki ebből a fizetésből, akkor nem érdemes elvállalni, de azt is vedd figyelembe, hogy középfokú végzettséggel ennél aligha fogsz többet kapni kezdő fizunak. Mérlegelj és ha még van lehetőséged dönts.
2016. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!