Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt miért akarja mindenki...

Itt miért akarja mindenki betanított operátornak küldeni a munkakeresőket?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

#7 álomvilágban élsz úgy látom.


Én irodán vagyok, 8 ra megyünk és van, hogy még este 7kor is bent vagyunk. Napi szinten kell vezetni, hogy mivel töltötted a munkaidődet részletesen leírva.


Klíma.. marha jó! 2 havonta 1x biztos lebetegszünk, főleg télen.


Normális emberek? 12 óra munkaidőből, kb 30 perc a beszéd,maradék 11,5 órát mindenki kussban tölti, nem lehet beszélgetni egymással!

2016. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ahol én dolgoztam irodában, ott 8tól 4ig tartott a munka, volt, hogy épp semmit sem kellett csinálni, csak záráskor halmozódtak fel a dolgok és volt nagyobb hajtás. Akármikor lehetett enni, inni, wc-re menni vagy levegőzni, kérdés nélkül. Sőt, ki is lehetett menni a városba az 1 órás ebédidő alatt kajálni, vásárolni vagy ügyet intézni. Simán lehetett beszélgetni bármiről, az irodavezető vagy a főnök minden nap bejött és beszélgetett a dolgozókkal, tök hétköznapi témákról pl. focimeccs, politika, nyaralás.
2016. nov. 26. 19:31
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se börtön az iroda, fél 8-tól vagyunk 4-ig, pénteken fél 2-ig, délben fél órára mindenki kimehet a városba, túlóra nincs, munkaidőben sem kell kussban ülni, az épületen belül szabad mozgás van egész nap, senki nem kéri számon ki mit csinált az adott nap, néha vannak hajtósabb időszakok, akkor elvan mindenki a munkájával, kevesebbet beszélgetünk.
2016. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg alkalmi munkavállalóként dolgozom különféle üzemekben, itt sem igazán a hajtást látom (persze vannak pörgősebb időszakok, de nem állandóan). Bármikor ihatsz, kimehetsz WC-re, sokan beszélgetnek és viccelődnek egymással munka közben, a műszakvezetőkkel is elpoénkodnak stb. Látom, hogy sokan autóval járnak munkába, okostelefonokkal mászkálnak és rendszeresen pizzát rendelnek maguknak ebédre. Annyira azért nem szörnyű a helyzet, pedig betanított munkáról beszélünk és nem multikról, hanem magyar vállalkozásokról.
2016. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

#6 azért ne hasonlítsunk már össze egy irodai munkát gyári melóval..eleve irodában 8-16ig van munka

- Már ahol. Próbálj meg egy Deloitte-nál 8-4-ig dolgozni, a 3 nap után a lábad nem éri a földet úgy zavarnak el a francba. Vagy próbálj meg csak heti 60 órát nyomni zárási időszakban. Van aki benn alszik....


viszonylag normális emberek között

-Pontosan. Mert nem vesznek fel bármilyen idiótát (aki a gyárba való)


ülni kell

-És az jó?


van 1 órás ebédidő

-Amit levonnak a munkaidőből, tehát mintha nem is lenne... Én megebédelek 20 perc alatt, a maradék 40 meg bukta, mert megyek vissza dolgozni, előbb meg nem megyek el.


nem kell mindenért engedélyt kérni (pl. wc-re menni)

- Diák koromban dolgoztam raktárban, Tescoban, ott sem kellett a WC-re kikéredzkedni


nincs akkora hajtás a darabszámra

- Az nincs. Csak kapod a feladatot és kutyát nem érdekli, hogy még szombat éjfélkor is dolgozol a péntek délután kapott feladaton, mert hétfő reggelre kell


El vagy te tévedve rettenetesen

2016. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem csak közgazdászok dolgoznak irodában, te most róluk beszélsz utolsó válaszadó.
2016. nov. 26. 21:42
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem ám. Pl. én sem vagyok közgazdász.
2016. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elég szelektíven olvashatod a válaszokat, mert én még nem sok embertől nem olvastam hogy bárkit "operátornak" küldene.


Másrészt meg, aki nem ért semmihez, nincs pénze tanulni, nincs végzettsége annak mégis mit lehet mondani? Valahol muszáj elkezdeni.

2016. nov. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!