Big 4 fizetések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék Big4-nál elhelyezkedni auditon jövőre.

Jelenleg van 5 év tapasztalatom multi Telco cégnél Procurement, Account Management területen, még egyetem alatt elkezdtem.

Mivel januárban végzek számvitel mester szakon (alapképzés is pénzügy számvitel) szeretnék végre a tanulmányaimnak megfelelően elhelyezkedni. Jelenleg br 420-at keresek + kafi, nem vagyok benne biztos, hogy egy Junior könyvvizsgálóként akár csak megközelíteném ezt az összeget. 25 éves vagyok, úgy vagyok vele, hogy a jövőbeni fejlődésért még kevesebbért is elvállalnám és otthagynám az SSC életet, reménykedve, hogy multis közegben szerzett tapasztalatom előnyt jelenthet Big4-nál.

Angolul folyékonyan, németül tárgyalóképesen beszélek, mérlegképes könyvelői képesítés is megvan.


Az, hogy KPMG, Deloitte, PwC, vagy EY lényegtelen.


Voltam már korábban a fent említett cégek egyikénél állásinterjún, gond nélkül túl jutottam minden teszten, de anno csak adótanácsadást tudtak volna nyitott poziba ajánlani az nem érdekelt, de akkor úgy vettem észre a 350 Br reális volt náluk, de végül hamarabb kaptam ajánlatot a mostani pozimba és tavaly azt választottam.


Sziasztok!


Szeretnék Big4-nál elhelyezkedni auditon jövőre.

Jelenleg van 5 év tapasztalatom multi Telco cégnél Procurement, Account Management területen, még egyetem alatt elkezdtem.

Mivel januárban végzek számvitel mester szakon (alapképzés is pénzügy számvitel) szeretnék végre a tanulmányaimnak megfelelően elhelyezkedni. Jelenleg br 420-at keresek + kafi, nem vagyok benne biztos, hogy egy Junior könyvvizsgálóként akár csak megközelíteném ezt az összeget. 25 éves vagyok, úgy vagyok vele, hogy a jövőbeni fejlődésért még kevesebbért is elvállalnám és otthagynám az SSC életet, reménykedve, hogy multis közegben szerzett tapasztalatom előnyt jelenthet Big4-nál.

Angolul folyékonyan, németül tárgyalóképesen beszélek, mérlegképes könyvelői képesítés is megvan.


Szerintetek mennyi mostanság egy reális bérigény audit poziba bármelyik Big4 céghez? Csak a könyvvizsgálat érdekel, semmi más, Big4-al járó stressz, túlóra lényegtelen, van benne részem most is :)



Köszi a válaszokat!



2016. nov. 28. 22:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi elnéztem a szerkesztést :)
2016. nov. 28. 23:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A 350 szerintem is reális lehet. Egy haveromnak pár éve bruttó 310 volt a kezdője friss diplomásként a Deloitte-nál.

Az biztos, hogy stresszes és nagyon sokat kell dolgozni, sokszor még otthonról is, meg hétvégén is. Az én munkahelyemre is onnan szoktak jönni az auditorok, és legutóbb még vasárnapokon is bent ültek az irodában. Volt egy nagyon határozott és nagy tudású pénzügyi manager a cégünknél, ő úgy kioktatott egy szegény Deloitte-os lányt, hogy állítólag elsírta magát. :)

2016. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!