Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó betanított gyári munkásnak...

Jó betanított gyári munkásnak lenni, csak a fizetés kevés?

Figyelt kérdés
Vagy maga a munka is ganaj? Nehéz, fárasztó, stresszes? Kíváncsi vagyok azok vèleményére, aki dolgozott már ilyen helyen?
2016. dec. 2. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ellenőr az egyik legjobb meló.

Folyamatosan figyelni, kiszúrni a gonosztevőket, balhézni velük, elintézni a kötekedőket, ledobni a csöveseket a buszról stb stb.

Csak kell hozzá egy bizonyos fizikai és mentális erő, az emberek 99%-a nudli hozzá.

2016. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Betanított gyári munka?! Hmmm. 3 vagy négy műszak a bioritmusod felborul mert időnként nappal kell aludnod. A műszakvezető bunkó, és igyekszik kihajtani belőled a belet. Monoton mert mindig nagyjából ugyanazt csinálod.

Kb. ennyi. A munkatársakkal viszont könnyű kijönni mert senki nem harcol a "karrierért".

2016. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért azzal vitatkoznék kedves utolsó, hogy nincs veszekedés mert nem akar senki előre lépni. Dehogynem. Amikor egyik marja a háta mögött a másikat, főleg ha nyalnak a főnöknek, meg sorinál, illetve gyári melónál nem hiába nőtt meg a táppénzek száma, mindenki utálja és ott hiányzik ahol tud, amiért is a többiek szívnak mert több a meló. nem mindegy persze milyen meló, de rengeteg fajta ember megfordul egy gyárban és vannak ütközések. Persze minél feljebb vagy annál kevesebb az ütközés, persze ott már más lapokkal játszanak egymás ellen az emberek.
2016. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
69%
Szerintem rossz a gyári meló...jelenleg ott dolgozok,19 vagyok,fősulira megyek lassan,addig meg kell valami...szar,az emberek is szarok,agyilag megfáradt emberek tömege dolgozik gyárakban...szar fizetés,8 óra kapkodás és felelősség,és ez még a legszarabb pozíció..
2016. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vészes, most alkalmisként csinálom, nem bszogat senki, a munka monoton, de ki lehet kapcsolni az agyad/gondolkodni más dolgokon (vagy ha jófejek a műszakvezetők, hallgathatsz közben zenét/hanganyagokat), persze életem végéig nem csinálnám ezt.
2016. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de muszáj megkérdeznem, mert elég fura nekem: kedves válaszolók, ti milyen gyárban dolgoztok, ahol csak 8 órás egy műszak? Nálunk átlag 12. 9-10 esetleg, de 8 sose (papíron persze annyi).
2017. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!