Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT vs. Könyvelés? Melyikkel...

IT vs. Könyvelés? Melyikkel tudna egy középkorú férfi jobban érvényesülni / elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 40 de még van jó 20 -25 évem nyugdíjjig ugyabár és szellemileg is friss vagyok :) Tudom korom miatt hallmozottan hátrányos a helyzetem, de mégis, melyikkel tudnék jobban érvényesülni? Most infós képzést nyomom és látom sok fiatalnak rosszabbul megy mint nekem, viszont a kor nagyon számít elhelyezkedésnél, az infós szakmáknál kiváltképp, ezért gondoltam esetleg könyvelés... Tapasztalat? Tanács? Fikázást kéretik mellözni! :D

2016. dec. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Könyvelést felejtsd el! Sehova nem kellenek 40 éves pályakezdő könyvelők.
2016. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten szolva 40 eves palyakezdo IT-s eseten is erosen kerdeses, hogy eddig mit csinalt? Es miert vennek fel egy jobban terhelheto, jobban tanithato, es kora miatt joval kevesebb penzzel is kifizetheto 22 eves kezdo helyett?
2016. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tb/bérszámfejtő, kevesebbet kell tanulni és hiányszakma az is.

IT-sok közt is hiány van persze, de azt sok-sok évig kell tanulni és rengeteget számít a gyakorlat... Könyvelést könnyebb megtanulni, de azért az is években mérhető mire piacképes.

2016. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1, 40 évesen váltottam pályát, és bizony kellettem.
2016. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Dolgoztam pl IT cégnél de nem kimondottan informatikusként... Most kezdetem IT-t tanulni (mondhatni újra) de én is úgy érzem, hogy bár az informatika izgalmasabb de sokkal nagyobb terület... ezért IS filózom pl a könyvelésen.
2016. dec. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!