Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még néhány év és a könyvelőket...

Még néhány év és a könyvelőket is robotok fogják helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Végülis egyszerű betanított munka.

2016. dec. 8. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
akkor te még nem láttál normális könyvelőt, ha azt hiszed, hogy az csak sima betanított munka!
2016. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
egy robotot nem tudod megkérni, hogy ügyesen csinálja a könyvelést a cégednél mert kell az extra plusz... :D sose lesz ilyen. :D
2016. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a robotok kevesebbet hibáznának mint az emberek és nem is sikkasztanának.
2016. dec. 8. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
de néha a cég vezető kéri a sunyiskodást én erre utaltam.
2016. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Simán képen törölnélek.

Nem a könyvelő sikkaszt, hanem a debil ügyvezetők, akiknek hiába mondom, hogy az asszony műcsöcse nem a vállalkozás érdekében felmerült költség...

És megnézem, mikor dönti el a robot, hogy egy adott csapágy áru, anyag, esetlen termelő vagy nem termelő berendezéshez szükséges...

2016. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb munka betanított munka és nagy részét lehet automatizálni, a könyvelést is. A közeljövőben nyilván nem fog megvalósulni, főleg az ilyen kisebb vállakozások miatt akiknél abszolút nem adott ehhez a technikai háttér. Nem hülye kérdés, bár kicsit az jön le csak simán semmibe nézni a kérdező a szakmát.
2016. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod automatizálni a könyvelést, aki ezt állítja, gőze nincs a szakmáról. NEkem vannak számláim, amit négy-öt különböző tétellel könyvelek le. MEgnézem, mikor dönti el helyettem a gép, hogy ez most beruházás vagy karbantartás...
2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem el tudja donteni a gep. Vegulis a konyvelonek nem kell dontenie semmirol, csak megadott szabalyok szerint lekonyvelni a dolgokat.
2016. dec. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!