Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát válasszam?

Melyik szakmát válasszam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pályaválasztás előtt állok és nem tudom melyik szakra menjek.14 éves vagyok.Azt azért leírom hogy.olyan 3-4 tanuló vagyok ha ez számítana valamit.Már gondolkoztam 3 szakmán

1.Hegesztő

2.Autószerelő

3.Villamossági autószerelő vagy mi a fene

Szóval az lenne az igazi kérdésem hogy melyik éri meg jobban.Úgy értem ezt hogy melyik fizet jobban,melyikkel lehet jobban elhelyezkedni és hogy melyikkel tudok valamire menni a jövőben.



2016. dec. 15. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.Telórol vagyok
2016. dec. 15. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Hegesztőre és autószerelőre mindig szükség lesz. Az hogy mennyit keresel vele a szerencsétől és szaktudástól is függ. A szerencse alatt azt értem, hogy milyen céghez sikerül elhelyezkedned.

Az autóvillamossági szerelőben én kicsit több perspektívát látok, igaz szerintem sokkal többet kell tanulni ahhoz, hogy profi szerelő váljon belőled.

Ha nem csak izzókat akarsz javítani meg riasztót bekötni az öreg suzukiba akkor egy nagyon sokrétű ismeretet igénylő szakmád lesz. Gondolj bele, hogy a mai autók tele vannak elektronikával és egyre több a teljesen elektromos autó is.

2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az autószerelőt választanám, sok egyéb területre is el lehet vele orientálódni... kamion, targonca stb szerelő... a villamosság vagy "mi a fene" úgy látom nem érdekel :D
2016. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Autószerelő azért lenne jó mert haveromnak már előre megvan véve a műhelye
2016. dec. 16. 10:50
 5/7 goaus ***** válasza:
Autószerelő meg a villamossági is jó szakma. Mindkettőnek van jövője. Ha szeretsz bütykölni mindkettővel jól jársz.
2016. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha most kellene szakmát választanom, akkor autószerelő lennék és a villamosság része felé mennék el.
2016. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
autószerelő!
2016. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!