Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 50 sikertelen állásinterjú...

50 sikertelen állásinterjú után nem bírom magam rávenni hogy több száz kilométereket utazzak még több állásinterjúra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve nem voltam állásinterjún. Oda se mentem be ahová hívtak.

2016. dec. 17. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért biztos, hogy kamu? Én is voltam így, sok helyen voltam és sehova sem vettek fel, aztán voltak olyan helyek, ahova el sem mentem, mert alapból úgy álltam hozzá, hogy úgysem vesznek fel, feleslegesen mennék.. Azután nem is jelentkeztem egy ideig sehova, csak nézegettem az állásokat, elmentettem őket, hogy majd jelentkezem.. Nem tudom mit képzelnek magukról a munkáltatók is, hogy oda bolondítanak annyi embert, mit gondolnak, hogy csak arra van pénze egy munkanélkülinek, hogy annyit utazgasson feleslegesen, aztán még egy e-mail értesítést is nehezükre esik küldeni..? Persze tisztelet a RITKA kivételnek, van akik korrektek, de az egy a százhoz. Erőt kell vennie magán az embernek és nem feladni, próbálkozni kell tovább, és sikerülni fog! Senki nem fog házhoz menni, hogy gyere hozzánk dolgozni..ha te nem próbálkozol, sosem lesz állásod, túl kell lépni a kudarcokon! Ezt tanácsolnám a kérdezőnek, ha tényleg valós a kérdése.
2016. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Munkaerőhiány van az országban, az emberek mennek nyugatra a bérek miatt, valamit nagyon nem jól csinálsz, én kb hetente 1-2 ajánlatot kapok vagy cégektől vagy fejvadászoktól.
2017. jan. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
5, minek jelentkeztél oda, ahol már voltál, ha nem akarsz újra interjúzni?
2017. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!