Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy levélkihordó...

Mennyit keres egy levélkihordó postás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha nemrég olvastam volna egy cikket, egy lelkiismeretes postásfiúról szólt, a fizetése talán 80 ezer körül lehetett... De erre ne vegyél mérget, lehet hogy rosszul emlékszem.
2008. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkapja a minimálbért.
2008. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér.
2008. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
3hónap próbaidőben 80at kap,utána 90-et,plusz néha ösztönzönek kb15ezer pénz még.plusz nyugdíjkihordásnál x összeg borravaló.de hát megérdemli mert meg is dolgozzik érte
2009. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Bruttó (!!) 80,max 90ezerrel veszik fel őket... Az ösztönző megszűnt,már nem kapnak hozzá. Mindezért reggel 6ra mennek,és néha estig dolgoznak. ( Most felejtsük el azt a pár kivételt,aki a kocsmában található ezalatt :p )

Szóval nagyon keveset keresnek,ez a lényeg.

2009. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, és ami a legszebb, és amiről nem hiszem, hogy tudtok.

Havonta megvetetnek velük egy x összegért sorsjegyet, ez kb. 20 000 Ft, és ha el tudja adni, akkor vissza jön az ára, ha nem, akkor lekapargatja ő magának.

Nincs választás, ez így van, meg vetetik velük, mert ugye értékesíteni is kell, nem csak levelet és pénzt kivinni.

A postán dolgozó többi embernek is kell értékesítenie, úgyhogy ha postára mész valamiért, és az ablakhoz kerülve ajánlgatni kezd az ott ülő dolgozó ember, akkor ne küldd el melegebb éghajlatra, mert ez a dolga, és ha nem hozza a havi elvárást, akkor behívja az igazgató lecseszni.

Postán dolgoztam....

Gusztustalan.

2009. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam postán, de vidéken..


Olyan körzetet kaptam hogy vmi hegyoldalba volt ahol ilyen vikkendlakás címekre mentek ki napilapok (!), a tereptől meg a kutyáktól biciklivel fel se lehetett oda tekerni!

A haverommal jártuk egy kispolákkal ami az ötödik napon leborult a domboldalon a völgybe mert fel volt ázva a talaj és leomlott az út :D


Kerestunk az egy hét meló alatt 15 ezer forintot...


Marhára megérte :D:D:D

2009. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!