Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs igény a dolgozók részéről a távmunkára, és a részmunkaidős állásokra?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Van igény, a lehetőség viszont kevés.
2017. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozók bizony szívesen maradnának otthon, de a munkahely nem engedi! A részmunkaidő meg nem fizet annyit, mint a teljes állás.
2017. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Igény az lenne rá...mint a régi viccben.


De Mo. a gyártósori összeszerelőmunkások országa. Otthonról hogy szereli össze azt, amit a gyárban a soron kell?

2017. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Van ra igeny, es van ahol lehetoseg is van ra.
2017. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a gyári munkára gondoltam...


Én úgy látom h egy ilyen álláshirdetés sincs..

És ennek lehet az is az oka, hogy nálunk pl. nagyon jól elvannak bent az emberek... bent élik az életüket... senkinek nem probléma, h nincs lehetőség távmunkára, csak nekem...

2017. jan. 12. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Altalaban az ilyen helyeket nem meghirdetni szoktak, hanem az adott cegnel van ra lehetoseg, ha olyan a munkakor es a munkavallalo.


Nagy multiknal tobb eselyed van ra, probalkozz naluk.

2017. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne igeny reszmunka ideore Magyarorszagon?? 4 oraba vagy bejelentve azt 12ot dolgozol
2020. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!