Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40 ezer Forint-os KoffeTéria...

40 ezer Forint-os KoffeTéria már jónak számít? Miért furcsállják ezt?

Figyelt kérdés

Illetve hogy valaki furcsán néz rád érte vagy meg próbál megjegyzést tenni hogy egy ilyen utalvánnyal fizetsz egy bevásárló központban az miért van?

Vagy az a helyzet amikor kinézik a kezedből...

A családdal egy hónapban ha 2-szer bevásárolunk max 3-szor. De mindig megnéznek+ hogy miket veszünk...

Elnézést hogy ha a koffetériát rosszul írtam le.



2017. jan. 22. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom te hol vásárolsz, én évek óta fizetek ilyen-olyan utalványokkal meg most már kártyás böskével, sehol nem néztek rám furán.

A világvégi patikában kicsit nehézkesen ment az egészségpénztáros kártyával fizetés, de csak tovább tartott, furán nem néztek.

2017. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rám akkor szoktak furán nézni, amikor ott szenvedek a szét szedése miatt - 2 erzsébet egybe van és utána ha mondjuk 20 ezres nagyság rendbe fizetek akkor a leszámolása se egyszerű. Igen feltartom olyankor a sort, ami a CBA-ba valamiért mindig hosszú.
2017. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Havi nettó 40 ezer cafeteria jónak számít. Én is rendszeresen fizettem vele, se furcsán nem néztek, se megjegyzést nem tettek soha. Most, hogy a nyugdíjasok is kaptak Erzsébet utalványt, már mindenki tudja, mi az, nem tudom, ki találná furcsának. Főleg egy bevásárlóközpontban - kisvárosban / falun lehet, a kisvállalkozó nem ad cafeteriát, de városban azért szokták ismerni.
2017. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!