Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély arra, hogy átszervez...

Van esély arra, hogy átszervezik a munkahelyem?

Figyelt kérdés

Kórházban dolgozom. A probléma, hogy nincs orvosunk(legalábbis állandó, osztályvezetőről meg még reménykedni sem lehet). Vannak beugrósok és távleletezősök, meg más belgyógyászati osztályokon lévő dokik segítenek be, hogy legalább valamennyire működjön a rendszer.


Kiderült, hogy jönne hozzánk egy vizsgáló kolléga, de ő csak szonográfus. Kell neki egy orvos, akinek a nevén tudná validálni a vizsgálatokat. És itt jön a probléma. Lesz elvileg próbanapja(már ha lesz egyáltalán), és 2 orvos jön megnézni, hogy hogyan vizsgál. Ebből az egyik egy magáncégnek a főmuftija, akihez egyébként semmi közünk.


Mivel eléggé szükségállapotok uralkodnak nálunk és már nehezen bírják az orvosok ezt így, felmerült bennünk, hogy átadják ennek a magáncégnek az osztály üzemeltetését.


Másrészt szoktam nézegetni állásajánlatokat és pont most találtam olyat amivel a jövőben szeretnék foglalkozni. Nekem ez is olyan gyanús, hogy eddig ilyen nem volt most meg hirtelen megjelenik.

Mintha minden jel arra mutatna, hogy vége az itteni karrierem/ünknek és nézhetünk más meló után.


Sajnos az intézményvezető olyan, hogy a lelkét is eladja az ördögnek és képes szétbarmolni minket. Csak ha senki nem akar ilyen formában tovább ottmaradni, akkor még kereshetnek legalább 8-10 szakdolgozót, ami nem lesz könnyű menet.


2017. febr. 15. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mi ezt honnan tudjuk itt a Gyakorin, hogy mik a nagyok tervei?

A válaszom: igen, van. De ezt csak úgy hasraütés-szerűen mondtam, mivel szuperkórházat akarnak, stb.

2017. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy itt sem tud adni senki pontos választ, inkább úgy érdekel ez az egész aki ment át ilyenen és volt-e ezekhez hasonló jelek.
2017. febr. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!