Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláslehetőségek irodai...

Álláslehetőségek irodai munkán kívül?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy olyan ember vagyok, akinek nagy a mozgásigénye...legyen futás, úszás, séta, biciklizés, stb. Képes vagyok egész nap mozogni. Éppen itt a probléma. Két egyetemen tanulok, az egyiken nyelveket (magyar-német-angol), viszont tolmács nem szeretnék lenni, a másikon üzleti gazdaságtant, ahol még specializációt nem vettem fel. Az ismerőseim közül mindenki az irodában végzi, viszont én nem szeretném. Megértem én, hogy ott is kell dolgozni, de el sem tudnám képzelni, hogy 8-10 órán keresztül az irodában a számítógép előtt üljek. Lenne esetleg valamilyen ötletetek, hol lehetne elhelyezkedni az egyetemeimmel, ahol nem kell sokat ülni? Minden választ megköszönnék!

2017. márc. 18. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesco árufeltöltő
2017. márc. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mcdonalds konyha. Ott sem fogsz nagyon ülni.
2017. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sírásó
2017. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz diplomával hippiskedő bringásfutár, de kompromisszumként én valami területi képviselős dolgot választanék. Egész nap úton van az ember, irodában túl sok időt nem kell tölteni, a fizuk meg elég vállalhatóak szoktak lenni.
2017. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Területi képviselőre gondolnék én is?
2017. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!