Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munka végzettség nélkül?

Irodai munka végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Szerintetek van esélyem megcsípni részmunkaidős irodai melót? Adminisztráció, adatrögzítői állásokra gondolok. Nincs végzettségem, angolul beszélni nehezen tudok, de megértek mindent. Most készülök a nyelvvizsgára.

Vagy nagyon halott ügy lenne? :(

Esetleg ajánlani tudnátok, hol, milyen cégnél, állásportálon érdemes keresgélni/érdeklődni?

Köszi:)



2017. márc. 29. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik 200 hasonlóval kell versenyezned, szóval elég kemény dió...
2017. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám növelni az esélyeimet?
2017. márc. 29. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eselytelen, mindenki ilyen melot akarna maganak es akkor szerinted ki dolgoznA a gyarakban? Mar ott tartunk, hogy a betanitott munkasok is egesz jol tudnak angolul, persze most a fiatalokra gondolok, nem a ven csotroganyokra.
2017. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulsz az angolon kívül mondjuk németül/franciául/oroszul társalgási szinten beszélni, tízujjas vakon gépelés, Office (azon belül erős excel) tudással felvértezed magad.

Ezt a munkakört elég hamar ki lehet sajnos maxolni...

2017. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyeid vannak, haverom apja titkárnőt keresett a vállalkozásához, én kezeltem a hirdetést. 500 darab CV-t kaptunk, 4 nap alatt. Irodai munka szakképzettség nélkül. Minden ember erről álmodik. De ilyen nincs barátom.
2017. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg nem bántani akarlak most a válaszommal, de igaza van a többieknek is, és kifejteném a saját véleményemet is.

Én is itt vagyok 3 irodai végzettséggel, de még ennyivel se kellek a kutyának sem nagyon, pedig tényleg próbálkozom mindenfele, és igen, tudom hogy mert akkor biztos vagy én vagyok sz_r vagy a végzettségem (logisztikus, pénzügyi és számviteli ü.i., még mielőtt azt hinné akárki is, hogy biztos valami büfé szakos diplomával sírok és mindenki más a hibás csak én nem), de ami azt illeti, én momentán személy szerint ha rajtam múlana, még érettségivel se engednék iroda közelébe senkit se. Nem egy helyen tapasztaltam én is, hogy jelentkeztem egy irodai melóra, de inkább előbb vették fel a frissen érettségizett kis p.....csát 0 irodai ismerettel meg tudással, az én végzettségemet meg kb. le se ejtették... Azért szó mi szó, nem esett túl jól szakmásként...

Nem akarom leszólni és lenézni sem a sima érettségiseket sem, de addig, míg munkanélküliként hemzsegnek az ügyintézői szakirányú direkt irodára való végzettséggel rendelkezők, addig egy sima érettségis ne akarjon már irodai melót.

2017. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!