Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lendület van, de nincs hová...

Lendület van, de nincs hová befektetni ezt vagy mégis?

Figyelt kérdés
Teli vagyok energiával, ötlettel és kedvel, mindenben meglátom a jót és tudom, hogy többre is tudnám vinni, de valahogy mégsem jön össze, mert mindenben már nagyon nagy a konkurencia... Fiatal vagyok 26 éves eddig 4 évig dolgoztam az első munkahelyemen ahol 2 év után műszakvezető helyettesnek neveztek ami egy elég komoly pozíció egy 200 fős cégnél, 10 ember munkájáért voltam felelős ahol cnc gépekkel gyártunk alkatrészeket.. De tudom van aki sokkal többet ért el...majd Németországba vágtam bele itt nyilván a hovatartozásom miatt nem tudok fellépni, de azért érezhetően kedvelnek és tudják hogy terhelhető vagyok amitől nem is riadok vissza, de most már valami nagyot szeretnék csinálni nagyon gyorsan és könnyen tanulok és átlátok mindent. Van egy kis befektetésre váró tőkém. Szóval ötleteket várok vagy befektetésre váró embereket, érdekel a számítástechnika, fuvarozás, zöldség-gyümölcs kereskedés stb, de legfőképpen a turisztika érdekelne Bp n tavalyhoz képest 15-20% nőtt. Egy nagy álmom egy hotel,wellness központ vagy étterem lenne, de hát kinek van felesleges pár milliárdja?

2017. máj. 18. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

"Teli vagyok energiával, ötlettel és kedvel, " ... "Szóval ötleteket várok"


WTF???

2017. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van ötletem de csak akkor hogyha,azt részesedést majd.
2017. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!