Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy határőr lebukik a...

Ha egy határőr lebukik a razzia során mire számithat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy börtönbüntetést kaphat, felfüggesztetett aztán folytathatja tovább munkáját a határőrségen?

2017. máj. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom attól is függ mivel bukik le.

Ha pl. migránsokat csempészik pénzért cserébe, akkor börtönbe kerül.

2017. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És,ha azért bukik le, mert jattot fogad el, akkor a büntetés nem lesz súlyos?
2017. máj. 23. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem folytathatja ugyanott, szerintem. De logikusan gondolkozva ez egy olyan bizalom, amit, ha egyszer eljátszanak, akkor nincs többé visszaút ugyanoda. Mindenkinek van erkölcsi bizonyítványa, és ez belekerül.

Nekünk a szomszédunk járt így 3-4 évvel ezelőtt, akkor faluhelyen éltünk, közel az ukrán határhoz. Szépen gyarapodott a vagyonuk. Egyre nagyobb mellénnyel voltak, egyre szebb autójuk volt, a kis házat kibővítették és kvázi luxusházzá varázsolták, parkosított kert stb stb. Mi tudtuk miből élnek, nem foglalkoztunk velük, örültünk, hogy ők sem velünk, és, hogy egyáltalán lealacsonyodnak a szintünkre és vissza köszönnek nekünk...... Később volt egy razzia, állítólag régóta figyelték őket, még csak az sem kellett, hogy valaki felnyomja őket. Többen voltak benne, talán 5-6 an. Manapság szerintem még jobban rá vannak állva erre, mert tudják, hogy egyre okosabban akarják csinálni, de fejlődik a technika is. Nem érdemes ezzel a "mellék keresettel" foglalkozni, mert nagyot lehet koppanni, és egy életre megemlegeti az ember. Nem tudom hány évet kaptak, elkobozhatták-e a vagyonát, mivel kb. 10 évig volt korrupt, plusz, ahogy írtam, több társával bukott le, vagyis ez már bűnszervezetnek minősült. Mi elköltöztünk onnan, de a férjem akkor kapott röhögőgörcsöt, mikor kaptunk egy szűk infót, hogy a kedves volt szomszédunk látni nem akar többet Euro-t:)))))

2017. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!