Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkát keresek, de...

Otthoni munkát keresek, de nem kamut. Tudtok ilyen megbízható oldalt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Gyakorlatilag nincs.

Ami van, bennfentesek viszik el.

2008. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól fugg mihhez ertesz.

Ha fényképezéshez, vagy vektoros grafikahoz: [link] (a [link] kell jelentkezni) Ez amolyan passziv jovedelem, némi angoltudás kell hozza, nekem havi 50-80 ezer osszejott, amig csinaltam.


Ha jol beszelsz nyelveket, akkor ajánlom a fordítóirodákat, vagy a [link] -n te is regisztralhatsz.


Nem tudom mi a képzettséged, vagy hobbid, de van sok hasonló, csak rá kell keresni.

2008. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Állattartás, paprika-, paradicsomtermesztés,főzés, takarítás.. :DD

Na ez eddig vicc volt..A legnehezebbet kérdezed, és a helyzet az, hogy olyan tudás, vagy szakma nélkül ami hiányoldalon van szóval a nélkül ne nagyon tudsz fizetős otthoni munkát találni.

Otthoni munka egyébként pl.fordítói, távtanítás, amikben van ráció

2008. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%

Ha iylen munkát keresel és nem kamut akkor csak állás közvetitőkön kersztül érdeklődj, az talán nem lesz az! Most netes (nagyobb) állás közvetitőkre gondolok amiknek van egy referenciájuk! Nekem igaz nem ebben a témakörben de találta itt munkát! [link]

Remélem tudtam segíteni

2008. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Ha aktuális még, írj privit, és válaszolok.
2009. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Én is szeretnék valamit, ha az utolsó válaszoló segítene még nekem is :(.

Ha válaszolna megadnám neki a címem...

2010. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Garantáltan Működő Internetes Pénzkereseti Módszerek!


Az életben azok a legsikeresebbek, akiké a legjobb információ. Ne késlekedj, ha ma nem változtatsz, akkor ugyanaz történik holnap, mint tegnap!


Ezzel az anyaggal olyan tudás lesz a kezedbe, amely egy teljesen kezdőnek is lépésről-lépésre elmagyarázza, hogy mit kell tennie ahhoz, hogy valóban igazán nagy pénzeket keressen az interneten. Miért várnál azzal, hogy Te is hónapról hónapra extra plusz bevételhez juss?


[link]

2011. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!