Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mi a foglalkozása?...

Kinek mi a foglalkozása? Gondoltátok volna, hogy ez lesz belőletek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tanár a végzettségem, most gyárban melózom, és nem gondoltam, hogy ez lesz, 35F
2017. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

IT-s vagyok, a nap 70%-ában tudok úgy ülni hogy a lábam az asztalon, és nincsen reális esélye, hogy elérem a billzetet/egeret.


Szerintem, bárki aki ismert engem gyerekkorom óta meglepődött volna, ha nem ez lesz belőlem.


Most azon lepődnek meg, hogy ezért így is mennyit fizetnek.

2017. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
IT architect vagyok egy multinál, korábban azt hittem, hogy lesz egy saját fejlesztő és marketing cégem
2017. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, az nap amikor hazahoztuk a számítógépet 12 éves koromban, másnap reggel 6-ig nyomkodtam. Ebből szerintem ki lehet találni hogy mivel foglakozom 20 év után is.
2017. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
magamnak való gyerek voltam szerettem a csendet meg a számokat. Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz belőlem, pénzügyes vagyok
2017. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mérnök informatikus diplomám van és egy gyárban vagyok gyártósori operátor. Nem gondoltam volna hogy ide jutok, de ez van. De még mindig ott van opciónak a kötél.
2017. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is IT-s vagyok, 10 éve végeztem el a sulit, de csak 6 éve dolgozom benne. 20 éve nem gondoltam, hogy ez fog érdekelni, sőt 15 éve sem... De most itt vagyok, és nagyon örülök neki, nem bántam meg, imádom.
2017. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök. Igen, gondoltam hogy mernők leszek mert mindig a fizika volt a kedvenc tárgyam.
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Ruhatervező, de rengeteg mindenhez értek s alkotok.

Üzletvezetőit szeretnék még tanulni. :D


Fiatal vagyok, de elképzelésem van a célról.

Boltot szeretnék.

Jelenleg 5cm kb az ötleteim/terveim a termékekről. A kedveltebbeket s olcsóbbakat kivitelezgetem s készítem az alapokat, negatívokat, amikkel jelenleg is nem kevés hasznom van. :D


Szilikontól kezdve műgyantáig mindent használok. Néztek nem egy helyen mihez kellenek az anyagok egy "kislánynak". Huszonévesen még mindig 16-8 fele tájolnak. Ami viccessé teszi jobban a vásárlási helyzeteket.


Kisebb bútor, ruha szabás varrás, szobrászat, grafika, ékszerészet...stb imádok alkotni s szeretnék olyat dolgozni majd, amit szeretek csinálni.


Olyan elkeserítő látni a sok embert, akik búval bszott fejjel, kedvtelenül készülnek majd mennek melóba s csak azt hallod pl a buszon ki mit hogy utál, mi a baja.

:/


Már a tudat taszít az ilyen élettől, szval amit csak tudok bele adok. :D


"ez lesz belőletek" - én még nyitogatom a szárnyam. S nem 1-2 dolgot tapasztaltam; aminek csak tudtam utána néztem.

Apáméknál bent a cégnél meg kaptam tanácsot hozzáértőtől, de mondta az elképzelés s a munkáim nem roszak.


Egy olyan munka lenne, ahol nagyrészt ülhetek/alkothatok.

Mert pl vendéglátást utáltam. >< Jól ment, de nem hozzám való az tuti, nyári melónak jó volt Ausztria (wells) . Utaztam egyet s szép volt a hely. :)


Egy asztalos, cukrász emberrel kiegészítve az üzleti elképzelésem nagyon vonz. Pl szilikon negatívok se véletlen ételbarátok, rengeteg mindent lehet vele kezdeni, csak kreativítás/ügyes kivitelezés kell. :)


Be vagyok zsongva, ha témába jönnek az ilyen témák.

2017. aug. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-es: nézz szét a közigálláson, rengeteg tanárt keresnek... ha tehetném lehet most azt végezném inkább el (földrajz + valami), mert keresettek, és emelkedik a fizetésük. Bár az is csak egy közszféra, a marakodás, stb. ott is biztos megy.

Én nem azt csinálom ami érdekel, de nem is tudom hogy mit tudnék kezdeni magammal... ami érdekel annak nincs jövője itthon, bár... mintha bárminek is lenne.

2017. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!