Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbafeladat első interjú előtt?

Próbafeladat első interjú előtt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer volt ez, elég gaykori. Leadok egy pályázatot egy alap hirdetésre ahol se munkaidőt, se fizetést nem tudok. Nemhogy belátni a cég életébe, vagy netán megismerni a feletteseket, mert lehet trágya az egész.


Inkább csináltatnak egy több napos próbafeladatot. Többször csináltam, volt, ami két hétig tartott, majd semmi.


Mi a véleményetek amikor úgy kell próbafeladatot csinálni, hogy max a feladatköröket ismeritek.és egy sablonos beszélgetésre sem hívnak be? Én speciel unom, dobom is vissza...


2017. szept. 4. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen nem, ha fizetnek, akkor lehet róla szó.
2017. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hinnem, hog felhasznalnak, eleg alap.


De egy rendes leirast nem adnak hozza, es mar egy orajatalalgatom mit is akar. Szerintem vaz egy ELSO koros interjuert cserebe.


Szerintem ezzel nem tisztelik a masikat. Hivjon be, meseljen a cegrol a feladatrol, mit/kit keresnek, netan mondjon konkret dolgokat is. Ha szimpatikus nekem, utana adjon alam feladatot, es irany a masodik kor.

2017. szept. 4. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyes interjú előtt nem csinálnék feladatot.

Utána is max. Olyat ami pár óra, nem több.

2017. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
50% elore kifizetes utan lehet rola szo. A magyarok szeretnek kapni ingyen munkakat. Ovatosan
2017. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha megteheted, hogy valogatsz, miért faj?

Ha kell a munka akkor pedig ez a feltétele és csak egy ilyen feladatot tuljutva juthatsz el addig, hogy felvegyenek..

Azért több hetes feladatot nem szoktak kiadni, pár óra, max egy hétvége alatt összedobható dolgok jellemzőek, ha valamit két hétig kell csinálni akkor vagy nem vagy jó szakember, vagy tényleg hagyni kell. Esetleg olyan módon megcsinalni hogy a technikai tudásod bemutasd, de szándékosan nem felhasznalahato módon oldod meg.

2017. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi, ha válogathatsz, akkor menj oda ahol nincsen próbafeladat.

Nekem pl inkább szimpatikus, jobban szeretem ha látom mit várnak el, mert ez nekem ugyanúgy fontos, másrészt fordított esetben volt már rá példa, hogy 3 kör csevely után kiderült, hogy mindkét fél jópofa, mert jókat dumálunk, csak épp tök nem egymást keressük.

2017. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!