Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány Ft-bol lehet kijönni...

Hány Ft-bol lehet kijönni havonta? Rezsi és kajával együtt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 18:23
1 2
 11/16 -Pimpike- ***** válasza:
Nekem havi 150-180 ezer megy el havonta. Ebből 42 kölcsön, 30 körül van a rezsi, 60-80 a kaja kicsit sok de a férjem minden nap húst akar enni meg édességet+ még dohányzik is. Hárman vagyunk a kisfiam ovis és az ebédjét is fizetni kell ez kb 6 ezer havonta.Mindig van váratlan kiadás,két hete elromlott a hűtőnk 10ezer volt a javítása.
2008. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos jó dolog ha a sok pénzed a bankban van.Ennek most örülnek a bankok.De nekem nem adod be hogy ilyen gázszámla mellett annyira mekeg lehet nálatok.A gyereknek is jó élete lesz ha mindenről le kell mondania mert a pénznek jobb helye van a bankba.Mi 4-en 60 nm-es panelbe lakunk.Fűtés 12ezer,villany 3ezer,tv-internet 9ezer,víz 4ezer (két havonta)telefon 4ezer(kettőnknek),szemét 3600(negyedévenként),gyereknek pelenka 10ezer,tápszer 6ezer + 1,7 tdi autót tartunk fent napi használattal emelett étteremben,moziba járunk és 120ezerből vidáman kijövünk.És félre is tudunk tenni az idén görögbe,olaszba voltunk nyaralni és decemberbe is megyünk telelni.Ja és most vettünk egy 120 nm-es házat..Így is lehet élni
2008. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
na azért mi fával is tüzelünk és ezért igenis meleg van nálunk. és a gyereknek mindent magadunk annyira nemviszek tulzásba semmit de mi nemkivánunk nyaralni menni,meg ilyenek és ezen sokat lehet sporolni. mondjuk mi inkább a házrra adtunk arra sokat költöttünk,mert 2 éve lett készen a garázsunk viszont 60nm. ház meg 70nm. szoval kicsike és nemkell sokat füteni hogy meleglegyen.
2008. okt. 26. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég sivár életet élhettek. Én nem szeretnék így élni.
2008. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
furcsa dolog hogy nincs igényetek nyaralásra,talán nem ezen kellenne sporolni.Mi amit vettünk házat az 120 nm és minimum 2 milliót tervezünk ráköltenni,de ettől függetlenül is elmegyünk telelni.Ha egész évben dolgozunk jól esik a pihenés.Egyszer élünk.Öregkoromba nem szeretném megbánni hogy kihagytam valamit az életből.
2008. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:)))))))

hát ki igy gondolja ,ki ugy

2008. okt. 27. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!