Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek Megbizható Munkakölcs...

Ismertek Megbizható Munkakölcsönző céget Németországi Gyárimunkára?

Figyelt kérdés
34éves vagyok anyukámmal és 2kisfiammal élek. Itthon is dolgozok havi 94ezer a fizetésem takaritó vagyok egy cukrázdában anyukám nyugdíjja 59ezer forint gyerektartást nem kapok nagyon nehezen bírom fizetni a családiház hitelt plusz a megélhetésünket ezért szeretnék addig kint dolgozni amig ezeket nem tudom le kérem ha valaki tud valami olyan munkakölcsönző céget ahol nem kell nyelvtudás gyenge van nagyok gyenge német tudásom van ahol elfogadható a szállás is és nem dolgoztattnak orrvérzésig. Elöre is köszönöm Fontos lenne

2017. okt. 26. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy, mert nekem nem derül ki
2017. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. okt. 26. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
kár, gyárakban leginkább férfiakat keresnek, nálunk a nőktől most szabadultak meg egy csomótól, mert fizikai munka kell
2017. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert mit kéne csinálni?
2017. okt. 26. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
5-10-15-30 kilós blokkokat emelgetni, élelmiszeripar
2017. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!